Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Jak jsem si zničila mobil (aneb to nevymyslíš)

23. června 2016 v 7:07 | NikiScary |  in my Brain..
Byla takhle jednou jedna holka, která si na každou akci (diskotéku), brala s sebou svůj černej koženej batoh, kterej s ní už byl snad všude a ještě dlouho všude bude. Proč? Bylo to z jednoho prostého důvodu. Na diskotéce se většinou tancuje a když na to příjde a máte kabelku, moc si ve výsledku nezatancujete. Taška zavazí a obtěžuje. Nakonec vám to nedá a položíte ji na zem k ostatním taškám uvnitř kruhu. Tančite kolem ní a snažíte se dávat pozor aby neskončila někomu pod nohama. Ono se to málo kdy povede, když jsou všichni opilí a nedrží zase tak špičkový balanc. A tak jsem to nechtěla nikdy riskovat, proto byl batoh mým věrným part'ákem.

Ale...
jednoho dne jsme měli strávit páteční večer u kamaráda na grilovačce. Na takové události si beru zase spíše tašku přes rameno, protože vím, že jí tam nic nehrozí. Chvíli jsme tam byli, grillovali, dojedli a najednou kluci, že mají plán B. Okamžitě mi bylo jasné, že jejich plán B znamená jet na nedalekou diskotéku. Říkám, že se mi moc nehce, že mám na to blbou tašku a tak. No ale nehnula jsem s tím ani trošku a za chvíli už jsme seděli v autobuse. Jakmile jsme dojeli, téměř hned jsme šli tancovat a scénář byl přesně takový, jaký jsem popisovala výš. Taška skončila uprostřed nazemu v kroužku napitých lidí. Měla jsem v té tašce spoustu věcí, ale jednou z nich byla i neotevřená plechovka Strongbow.
Nu a pak se stalo to, čeho jsem se obávala nejvíc. Někdo nechytl rovnováhu a na tašku šlápl (Neviděla jsem to, ale podle následků je mi to jasné). Jak jsem později v taxíku zjistila někdo plechovku prošlápl, načež se celá vylila do tašky. Když už jsem od tamtud v taxíku vytáhla naprosto promočený mobil, bylo pro něj již bohužel pozdě.

Samozřejmě, že jsme ho okamžitě rozložili a vysušili, ale sladké a bublinkaté pro něj asi byla smrtelná rána.
To si nevymyslíš, co? Můj první rozbitý mobil v životě a takovýmto způsobem. No nic, můžu si říct, že jsem blbá a nezbyde mi nic jiného, než jít dál.

PS: Ještě jednu věc...rýže nepomáhá!

Mějte se hezky, přeji pěný den!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emm Emm | 18. července 2016 v 12:21 | Reagovat

Máš teď aspoň lepší😄, ale dobré úmrtí. a rýže pomáhá((
Btw musí se dávat ten mobil až úplně dospod, aby nebyl vidět.

2 tete-tete tete-tete | Web | 1. srpna 2016 v 19:04 | Reagovat

No, tak to někdy chodí :-D
Ale určitě za to nemůžeš...

Měj se hezky paa :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.