Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Hip-Hop Stars - neskutečný zážitek

28. října 2015 v 14:40 | NikiScary |  Recenze,zážitky
Hned, když jsem se dozvěděla o tom, že budou tihle rapeři vystupovat spolu a ještě tak blízko od mého města, byla jsem okamžitě rozhodnutá, že pojedu, ikdybych měla zaplatit sebevíc. O kom že mluvím? Separ, Ektor a Kontrafakt...v jeden večer, pod jednou střechou! Vstup stál sice 350kč v předprodeji, ale to bylo poslední, co mě zajímalo. V podstatě jde o to, že kdyby nebylo jejich textů...nikdy bych tady nebyla taková, jaká jsem ted'. Nikdy bych neměla srovnané hodnoty a nikdy bych nechápala kolik zbytečných sraček navíc, jsou lidi schopní řešit. Je to prostě hudba, co poslouchám a které věřím, takže tohle pro mě byla úplně neskutečná šance, vidět je všechny pohromadě. Samozřejmě, že neposlouchám pouze je (aby nedošlo k představě, že jsem nějaká tří-interpretní fanatička), ale tohle bylo fakt super složení.

Ke vstupenkám...byla jsem smířená s tím, že si je koupím, ale jelikož probíhaly na facebookovýh stránkách stále soutěže o VIP vstupy, pořád jsem doufala, že ho třeba vyhraji. Nakonec jsem si svůj normální lístek koupila, ale i tak jsem to na fb nevzdávala. U předposlední soutěže mi kamarádka řekla, že už na to soutěžení asi kašlem, ale jelikož to celé "soutěžení" spočívalo v olajkování a nasdílení fotky, zkusila jsem to naposledy.
V den, kdy již měli být vylosováni výherci, jsem právě vstávala na brigádu a ráno u snídaně v 5 hodin, jsem svým ospalým zrakem najela na status vvěnovaný soutěži. Myslela jsem, že ještě spím, když jsem tam viděla napsané své jméno! Byla jsem neskutečně št'ástná! Svůj normální lístek jsem tedy prodala a na akci se těšila ještě dvakrát tolik.

Měsíc do koncertu uběhl úplně jako nic...zachvilku už byl poslední den před a my už plánovay celý následující večer. Bylo úterý, úžasnej den už od rána, v 5 sraz u Markétky. Večeříme ovesnou kaši a ještě stále si neuvědomujeme, že vůbec někam jedeme. Cesta pro vás asi není podstatná, takže vám jen řeknu, že jakmile jsme na místě spatřili Line up, málem to s náma seklo. Přijeli jsme v 7 a počítaly se začátkem v 8, což tak sice bylo, ale první raperka (Aless) měla nastoupit až v jedenáct. Obrátily jsme se a šly to po dvoukilometrové cestě pěšky zakempit do Mca. Asi po hodině jsme se šalinou vydali na cestu zpět.

Došly jsme na místo a viděli tu obrovskou frontu...naštěstí moje fronta byla taková, že tam vlastně žádná nebyla. Prostě jsem šla říct jméno, dostala pásek a ocitla se sama vevnitř, protože zbytek furt stál ve frontě. Řekla jsem si, že prostě půjdu najít šatnu a tím zabiju čas. Tak jsem šla, našla a s šatnou jsem našla i spoužáka. S tím jsem se zakecala a zachvilku už jsme byly zase všechny spolu.
Čekání bylo docla dost dlouhé už jen než nastoupila Alless, ale jakmile přišla, nastal pravej boj o místa u podia. Po její části koncertu jsme již úspěšně stály v druhé řadě (musíš umět).

Separ nastoupil celkem brzo po Aless a co říct, udělal prostě úplně mega show. Fakt neskutečný! Nic víc vám k tomu asi neřeknu, nemám totiž ponětí, jak to popsat jinak, než že jsem si to prostě užila jak prase.
Po Separovi už jsem měla dost vyřvanej hlas, ale byla jsem nahypovaná na další, jenomže...
Ektor se spozdil o hodinu, a tak jsme tam hodinu stáli na místě jak kokotí hlavy a poslouchali nějaký pofidérní tuc tuc. Nakonec teda přišel, jenže moje naštvání vydrželo asi dvě písničky a pak se nějak rozplynulo v davu. Zbytek Ektora byl taky úžasnej, protože mi přišlo že na něj od nás šlo strašné energie a bylo to potom fakt znát i na něm. Jediný co mě ještě zamrzelo bylo, že si s náma nepodal ani ruku a jen prostě odešel. Po něm jsem už ale nemohla skoro mluvit, a tak jsem to v půlce Kontrafaktu vzdala a jelikož jsme už musely jet, jely jsme.


Doma jsem si sedla do koupelny a asi půl hodiny jsem přemlouvala sama sebe at' už se konečně zvednu, byla jsme fakt úplně dead...ale znáte to, takkový ten pocit vyčerpání ale spokojenosti.
Abych to shrnula...byl to jeden z nejúžasnějších zážitků a musím říct, že se nemůžu dočkat dalšího koncertu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 28. října 2015 v 18:46 | Reagovat

Moc pěkně napsané :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.