Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Měním se...každý se mění

14. září 2015 v 22:17 | NikiScary |  About me
Stalo se to už tolikrát a děje se to pořád...měním se. Mění se mi názory na věci, činy, řeči, lidi a spoustu dalších věcí kolem mě. At' už jde o to, jak mi začaly chutnat játra, nebo o to, jak jsem zjistila, že s některými lidmi se mi vytratilo téma hovoru, nebo že některé věci mě zkrátka přestaly bavit...tohle všechno jsou změny, které pomalu a pozvolna posunují proces utváření člověka...tedy tak to alespoň příjde mně. Ted' mě tak napadá, zda se člověk vůbec někdy přestává měnit? Jestli někdy dojdeme nějakého konečného, ustáleného stavu, nebo se s poznáváním nových věcí, stále měníme.

At' je to tak či tak, zatím jsem stále v období, kdy se člověk mění asi nejvíce, a taky to na sobě pořádně pozoruji. Neměním se sice vzhledem, možná jen postavou (bohužel), ale myšlenkami jsem za pár let poskakovala docela slušně. Vždyt' ještě před dvěma lety jsem byla totální megaepesní kawaii queen. Před třemi lety jsem nevěřila že bych někdy mohla jít na nějakou zábavu a nedejbože se něčeho napít. Před rokem jsem si zase myslela, jak budu strašně high a budu žít takový ten "street life". Tohle všechno se změnilo, ale za žádné z těch období se nestydím, ani jej v žádném případě nelituji, protože bez těchto období bych nebyla tam, kde jsem ted' a odkud zase určitě půjdu trošku jinam.

Většinou se měním, nebo přesněji "pozměňuji" během prázdnin, protože jindy jsem bývala v jednom kole a neměla čas se sebou něco zvášt' dělat, přemýšlet, nebo dělat změny ve svém běžném stereotypu. Takže o prázdninách je nejlepší čas na to, přemýšlet, být s lidmi, se kterými chceš být, dělat věci které chceš dělat a poznávat věci, které jsi chtěl/a vždy poznat. A co teda za tyhle prázdniny?

Poznala jsem zase o trošku víc lidí, poznala jsem že "high život", nebo jak to nazvat (snad pochopíte) není úplně ten směr, který by měl nějakou budoucnost. Přesto mám lidi, co takhle žijí, ráda stále, jen prostě nechci skončit s vychozenou střední školou, ze které budu vědět úplný hovno, protože do hodin budu chodit zhulená, nebo tam radši nebudu chodit skoro vůbec. Nemít koníčky, protože nejlepší, co můžu udělat, je jít si dát po škole kýbla a hodit nějaký selfiny s kamoškou. Přesto ale některé dny chytnu náladu a zachovám se stejně/podobně...ale to mi nevadí, protože vím, že u mě je to zkrátka někdy. Taky jsem poznala, že za žádnou cenu nechci být nerd, kterej bude zavřenej doma nad učebnicema a nebude mít osobní život. Už tak si s podobnými lidmi nemám vůbec co říct i přesto, že se sama ráda dozvídám nové věci, v rámci možností studuju a mám ráda dobré výsledky. Poznala jsem také, že nechci být člověk, co nesportuje, přesto, že jsem si s minuloročním režimem aka trénink 4x do týdne + víkendovky, myslela, že chci mít volný čas nejlépe pořád. Ted' vím, že to tak není a těžko se vyrovnávám s představou, že budu mít trénink jen jedenkrát týdně. Zjistila jsem taky, že je mnohem lepší si o něco říct, ozvat se, zeptat se, než držet hubu a bát se následků. Zkrátka když něco chceš, pokus se o to, když tě něco štve, dej to najevo...nikdy nevíš, kdy to třeba celé změníš. Zase se mi posunuly hodnoty trochu jinam...ještě víc je mi jedno, když jdu někam nenamalovaná, nebo v teplácích, nebo když říkám svoje přání nahlas. Jsem zkrátka takhle ráda a jediným problémem je, že mě začali iritovat lidi, kterým to vadí a cítím to znich (nedejbože mi to nejsou schopí říct). Můj život by se v tuto chvíli dal asi popsat hesly jako "yolo", "who cares?!", "if you want it, do it", "i can do everything i want" a takové další, dobře znící, anglická klišé, ikdyž natolik vystihující.

Tak jo, ted' už je třeba věřit jen tomu, že nikoho moje lehký změny moc nepohorší a neodradí, protože mám sakra pocit, že není proč.
Nemyslím si, že moje pocity šly v tomhle článku vystinout nějak přesně, ale za pokus to stálo.

Co byla vaše největší změna názoru? Kolikrát jste se cca za život (po)změnili?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasanka Sasanka | Web | 14. září 2015 v 23:57 | Reagovat

Nic jako definitivni stav neexistuje, jen v urcitem obdobi jsou ty zmeny viditelnejsi a dramatictejsi. Clovek se meni neustale a to je na zivote to krasne...

2 Krty Krty | 15. září 2015 v 14:55 | Reagovat

Největší změna bude definitivně přechod na vegetariánství :D

3 Standa Standa | Web | 16. září 2015 v 12:03 | Reagovat

megaepesní kawaii queen :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.