Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

DIY: Srdce přívěšek na krk (fimo)

1. září 2015 v 13:00 | NikiScary |  Vyrob si:)
V poslední době, dejme tomu rok, (což se asi nedá moc pokládat za poslední dobu ale to je vedlejší) si všímám, že mám nedostatek přívěšků a řetížků vůbec. Jelikož se mi ale nechce kupovat řetízky v obchodech, které vyplňují všechna nákupní centra, protože je pod 200kč skoro nekoupíte a protože...no vlastně to jiný důvod nemá, tak přesně proto se moje, né moc početná sbírka kravinek na krk, nějak nerozšiřovala. Mohla jsem si sice objednat mnohem levnější řetízky z Ali, ale moje líné a nedočkavé já zkrátka nechtělo měsíc čekat (ikdyž ano, ted' už bych je dávno měla).

Dlouho jsem tedy přemýšlela nad tím, jestli bych zvládla z fima udělat něco, co nebude vypadat jako levná cetka a nebude to připomínat výrobek dětí v první třídě. Většinou jsem totiž svoje výrobky z fima nenosila, protože mi přišlo, že je vidět každá chybička, kterou jsem na šperku zanechala. Ted' jsem se k tomu ale konečně odhodlala a zkusila co zvládnu. :)

Potřebujete:

Fimo jakékoliv barvy (nejlépe černé)
očko
vykrajovátko ve tvaru srdce
lak na nehty černý, třpitivý

Postup:

Fimo si trochu promnete a potom rozválíte válečkem na cca 3mm tenký plát. Z něj vykrájíte 3 stejná srdce. Srdce na sebe potom bud' slepíte speciálním lepidem na fimo, nebo stlačíte k sobě (bude to držet tak jak tak). Potom bud' uděláte dírku na kroužek, nebo do srdce zavrtáte očko (viz. fotka). Dál dáte srdce vypéct podle návodu na obalu od fima. Až je srdce vychladlé, celé ho oblakujte černým lakem, můžete i víc vrstev, podle toho jak lak kryje. Až černý lak zaschne, nalakujte přední stranu srdce třpitivým lakem, nechte zaschnout, navlečte kroužek a máte to. :)
Tak co, bud'te upřímní, vypadá to, jako bych to vzala mladší ségře? :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 já | 10. února 2016 v 18:14 | Reagovat

Like!! :)
Máš to hezké:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.