Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Jak to nezačít brát vážně, jak nemyslet?

18. srpna 2015 v 20:00 | NikiScary |  in my Brain..
Znáte to...někoho poznáte...třeba úplně náhodně a ten člověk ve vás něco zanechá. Zanechá ve vás pocit, že ho chcete vidět znovu, že se s ním chcete poznat, nebo třeba jen vzpomínku v hlavě ke kteréte se o pár dní později párkrát vrátíte.

Vy to třeba neřešíte, necháte to být...zatím víte jen, že je to známý od vašich známých a že se sním třeba ještě někdy potkáte. Potom ho potkáte znovu a ten člověk se stane i vaším známým...bud' vás někdo seznámí, nebo se seznámíte sami. Možná cítíte i nějaký zájem z jeho strany o to vás poznat. Bavíte se ve skupině přátel a vy začnete zjišt'ovat, že ten člověk je vlastně docela fajn, možná právě tak fajn jak vy hledáte. Začnete se bavit čistě vy dva...začne to třeba občasným psaním, ale vy tomu zatím nepřikládáte žádnou váhu a možná si i kvůli dřívějším zkušenostem tvrdíte, že to žádný význam nemá. Zjistíte, že máte společné věci, že si rozumíte...příjde pozvání ven. Tak jdete, čistě přátelsky samozřejmě...a ono je to fajn.

Příjdete domů a řeknete si: "Jo, to nebylo vůbec špatný, on/ona je fakt fajn". Pokračujete v psaní, nabídka na další procházku, tak jdete. Opět je to fajn...začínáte zjišt'ovat, že se v přítomnosti toho člověka cítíte vážně dobře. A pak to příjde...ta chvíle, kvůli které jsem si už tolikrát říkala: "Jak nemyslet?". Přesněji: "Jak na něj nemyslet?". Po pár zklamáních si v této chvíli již říkám...nezačni nad tím přemýšlet, nepust' si to do hlavy a hlavně ne k srdci. Jenomže jak, jak nemyslet? Jsem někdo, kdo si k sobě strašně snadno pustí člověka blíž a potom se v jeho hlavě začne objevovat čím dál častěji. Začínám často brzo přemýšlet nad tím, jaké by to mohlo být kdyby...a potom to příjde, začnu mít toho člověka ráda a když příjde zklamání, není to pro mě už tak easy zvyknout si na to, že už ho zase nebudu vidívat, že už to nebude jako ještě před časem, že už to není člověk na kterého se můžu spolehnout a hlavně na ten pocit, že to všechno hezký šlo zase rychle do háje.

Už jsem to párkrát prošla/přešla ale čekám, že nebude trvat dlouho a přišlo by to zas...
a proto se ptám: "Jak nemyslet?"

zdroj: tumblr. com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 higurashi-tym-cikady higurashi-tym-cikady | E-mail | Web | 18. srpna 2015 v 20:49 | Reagovat

Je zcela marné a hlavně proti lidské přirozenosti cíleně nemyslet na něco, co na člověka silně působí. Instinkt varuje a upozorňuje, a tím nás vede a chrání před problémy.
Pokud má člověk špatné zkušenosti se vztahem (vztah prakticky nemůže fungovat do 20-21 let věku), dá si pozor a třeba se již znovu bezhlavě nezamiluje, nebo se prostě bude ovládat. Zamilovanost je velké riziko, člověk musí být i v tomhle drogovém opojení neustále ostražitý.

2 Standa Standa | Web | 31. srpna 2015 v 16:52 | Reagovat

jéé novej design moc pěknej :D

3 NikiScary NikiScary | 31. srpna 2015 v 20:14 | Reagovat

[2]: Děkuji moc :D  :-) Snad už začnu opět více přispívat i články. :-)

4 Kubaaa Kubaaa | E-mail | 30. března 2016 v 19:49 | Reagovat

I když jsme byli mockrát zklamaní, neměli bysme se bát sbližovat s novými lidmi a už vůbec ne, když nám přijdou sympatický a cítíme se s němi dobře. I když to tolikrát nevyšlo neznamená, že to nevyjde teď. Lepší je sebrat trochu odvahy a zkusit to, než pak třeba litovat toho, že jsme tomu šanci ani nedali.. :-) Jinak musím pochválit tvůj blog! Hodně mě zaujal :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.