Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Duhová profilovka na Facebooku???

10. července 2015 v 20:00 | NikiScary |  Váš názor na..?
Už dlouho víte o mém snu točit na Youtube. Bohužel jsem neměla dost odvahy, antilenosti a dalších takových užitečných věci k tomu, to konečně uskutečnit. Pak se ale našel člověk, který si řekl, že do toho půjdeme spolu a už mu to nešlo rozmluvit. Jde o méhlo docela dlouholetého kamaráda Matyho. My dva jsme prostě dreamteam, nijak jinak to ani vystihnout nešlo, a tak se náš společný ytb kanál jmenuje přesně takhle. Potřebovala jsem už dlouho někoho kdo mě donutí do toho jít a přiměje mě neohlížet se tolik na to, jak špatně to můžou lidi vzít. Jsem totiž upřímně jedna velká schýza. :D Ve dvou se to lépe táhne, a to je opravdu fakt. Rozhodli jsme se tedy natočit první video s celkem aktuálním zaměřením...duhové profilovky na Facebooku.

Všechno ostatní je už, myslím, řečeno ve videu, tak se prostě podívejte. :)

Zanechejte komentář s vaším názorem jak na téma videa, tak na video jako takové. Budeme za to moc rádi, protože právě vy nás budete posouvat dál. :) Děkuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yukanda! Yukanda! | Web | 19. července 2015 v 21:40 | Reagovat

Téma dobrý, slova taky, ale trochu takové... bez šťávy... Chtělo by si to asi před tu kameru stoupnou a různě se tam střídat a třeba i dělat nějaký kraviny. Taky nekoukat na notebook, když mluvíš. :D :-)  :-D  :-D Muzika se mi tam osobně taky moc nehodila, ale to už je věc názoru. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.