Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Bubble tea - otestované příchutě

10. července 2015 v 1:24 | NikiScary |  Recenze,zážitky
Určitě většina z vás Bubble tea zná...poslední dobou se tento "čaj" rozmohl natolik, že už se dostal i k nám do té naší malé díry. První tu vznikla prodejna firmy Bubbleria a záhy po ní byla otevřena i prodejna Bubble tea Elephant.
Před nedávnem se v našem městě teda rozlila taková veliká Bubble vlna, která smetla i lidi od kterých bych nikdy nečekala, že to zkusí. Spousta lidí teda začala chodit na Bubble, veelká spousta a hodně často, což se taky začalo odrážet na našich peněženkách. Na městě jste za chvilku potkali víc lidí s kelíkem v ruce, než těch bez něj. Zkrátka se dá říct, že se to dost chytlo a téměř každý si v tom našel svoje. Chvíli jsem bojovala s pocitem, že mě trošku mrzí, že to ted' znají a mají už vlastně úplně všichni, ale zvítězil nad ním dobrý pcit z toho, že to mám konečně úplně po ruce. Lidi co Bubble znali již předtím jsou podle mě rádi, že je u nás zrovna Elephant a lidi pro které je to novinka to berou různě a jsou tu i tací, kteří si jdou pro čaj jen aby to měli na nějaký ten "swag"...ale to už je prostě naším městem. Každopádně se to stalo dost oblíbeným pro většinu z mladší části naši větší vesničky.

Když jsem jednou šla se svojí TS, jako obvykle jsem si tam nechala mrsknout 2 porce tapioky a nějaké ty kuličky. Tapioka je ale očividně pro většinu lidí největší záhadou, a tak jsem neušla otázkám jako "Co to tam máš?", "Co to je to černé, to vypadá odporně", "Jak to chutná?", "Dáš mi ochutnat?". Neřeknu ne žejo, protože jak je známo jsem mírumilovný, ochotný člověk, tak jsem dala každému ochutnat a přišlo "Fuuuj", *pliv*, "To je odporný, jak to můžeš žrat?!" a takové další povzbudivé kecy. Vyplivali mi půlku tapioky na zem a já nemohla nic říct.
Po téhle zkušenosti radši už vždycky všechny varuju, že to nechutná tak úplně všem. :D

Nicméně s příchodem do prodejny přišla i otázka "Jakou přichut' si mám dát? Jaká je nejlepší?", na což se taky tak snadno odpovědět nedá. Zaprvé proto, že je tam těch příchutí a variant moc a moc. Zadruhé proto, že každému zkrátka chutná něco jiného. Můžu ale říct, jaké příchutě jsem už měla a jaké mi chutnaly, a to je vlastně důvod, proč píši tento článek. :)

Já osoně piji většinou jen mléčné varianty, protože sirupové mi příjdou obyčejné a tolik mi nechutnají. Takže čekejte převážně mléčné čaje s tapiokou. Díky tomu, že ochutnávám od ostatních, vám ale můžu říct i o sirupových. Jdeme na to.

Mléko+jahoda, tapioka, jahoda kuličky

Tím, že je to mléko, to není tolik sladké. Cítíte hodně jahodovou chut' ale je to takové slabé. Mně moc nechutnal, protože jsem spíše na ty sladší.

Kokos+maracuja, tapioka, mango kuličky, mango želé

Bylo to sladké, výrazné, prostě strašně dobré! Mango kuličky mi taky moc chutnaly. Doporučuji!

Kokos+červený meloun, tapioka

Opět sladké, možná až moc sladké ale šíleně dobré. Ale já jsem hodně na sladké, takže si myslím, že ostatním lidem to už chutnat moc nebude.

Sirup. medový meloun, tapioka, don't know kuličky

Osvěžující, sladké akorát, fakt moc dobré. (kamarádová oblíbená příchut', dává si ji vždycky)

Kokos+zelený meloun, tapioka, don't know kuličky

Sladké, hoodně sladké, ale naprosto mňamózní. Musím říct, že jeden z mých nejlepších Bubble tea. :3
**Druhý čaj na fotce je mnou doporučená maracuja, takže ji už nemusím popisovat, je to napsané výše.

Taak to jsou všechny, co mám zatím vyfocené, ostatní jsem nefotila a nechci dávat bez ilustrace. :D Mám zkusené snad již skoro všechny mléčné, a tak přemýšlím, že potom přejdu na sirupové...ikdyž. O:)

Nakonec vás musím varovat před sirupovou příchutí limetka...je opravdu šíleně hnusná. Dal si ji kamarád, co byl na BT poprvé a zrovna schytal něoc takového. Chudák už si BT asi nikdy nedá. :D

Doufám, že jsem vám trošku pomohla s výběrem, dobrou chut'!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.