Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Balíček z Krásné

20. července 2015 v 0:17 | NikiScary |  About me
Byl jednou jeden den, který jsem trávila s Verunkou. Všechno probíhalo úplně normálně, jen jsme byly peněžně trošku na suchu, takže jsme se skládaly na krabici mlíka, na domácí frappé asi půl hodiny. Když jsme se konečně po korunkách složily, vyrazily jsme do obchodu. Když jsme vyšly před náš panelák, zastavila nás tam sousedka s tím, že u ní mám nějaký balíček. Říkám si...jakej balíček žádnej jsme nečekaly...to bude určitě něco pro mamku. Domluvila jsem se s ní, že se pro něj cestou zpátky stavím a šla koupit to mlíko, na které jsme tak těžce hledaly peníze.

Celé št'astné jsme zjistily, že je mlíko ve slevě a zbydou nám 3 koruny. Když to tak čtu, zní to dosti zoufale. :D Každopádně jsme se vracely domů a sousedka tam naštěstí ještě stále stála. Zeptala jsem se, jestli pro to můžem zajít hned a nebyl žádný problém, takže už jsem zachvilku stála před jejími dveřmi a čekala na onen neznámý balíček. Po chvíli mi přinesla veelkou krabici, kterou jsem tak tak unesla a šla. Jako první jsem zkontrolovala pro koho balík je a opravdu, byl pro mě. Byla jsem ještě zvědavější a upalovala po schodech nahoru. Heh, prý upalovala...byla jsem ráda že s tou krabicí tak tak chodím. Přišla jsem domů a první co jsme s Verčou udělaly bylo otevírání balíku. Popraly jsme se s izolepou a za chvílku už na mě hleděl dopis z redakce Krásná.cz. Najednou jsem si vzpoměla...ony měly vlastně přijít balíčky za spolupráci!

Jee, byla jsem nadšená. Přečetla jsem si dopis a rozjasněně se hrnula na obsah balíku. Našla jsem tam knížky, usb, deníček, hrnek, nebo třeba deku! Z deky jsem měla největší radost, tu jsem chtěla vždycky vlastní. Byly tam ještě další věci a já byla strašně překvapená, to si pamatuji. Bylo to super překvapení a jsem za dárky moc vděčná. Těším se na další spolupráci a celkově mám z toho takový dobrý pocit! Tímto chci tedy moc poděkovat, děkuji!


Doufám, že se dokopu k tomu knihy přečíst a třeba je i zrecenzovat...no posnažím se. Deníček jsem využila hned na dovolenou a na usb už jsou taky nějaké soubory. No zkrátka ještě jednou děkuji. :)

PS: Mám takovou blogerskou krizi + jsem ted' byla týden v Tunise. O Tunise psát nebudu, protože se můžete těšit na dvě videa od tamtud. Jedno bude formou vlogu a druhé bude o tom, co jsme si tam s místními lidmi řekli a dozvěděli se.
Užívejte si prázdniny, zatím! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.