Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

5 věcí, co si vzít na koupaliště

25. července 2015 v 0:01 | NikiScary |  Tipy,Nápady,Zajímavé
Zdravím,
znáte to...horké letní dny, horké letní noci...všude je horko, všichni se potí, všichni si stěžují, slunko praží a vy úplně cítíte, jak vás na místě spaluje. V takových dnech nejde udělat nic lepšího, než zkrátka skočit do bazénu, a to nejlépe co nejdřív a na co nejdýl. Následuje otázka "Kam?". Mnozí št'astlivci můžou skočit hned do bazénu,někomu stačí sprcha a někdo je odsouzen do aquaparku, koupaliště, přehrady, nebo na nějaký ten rybník.

Já osobně jsem poslední dobou začala čím dál méně vyhledávat místa, kde je nakupení lidí z našeho města, a tak už mi nás místní aquapark moc nevyhovuje. Znáte to...spousta fiflenek s brýlkami a drdůlky, co se bojí namočit si hlavu. A tak tedy stále více vyhledávám spíše koupaliště, kde moc lidí v našem věku nepotkáte. Je tam klid, nikoho tam neznáte, nikdo vás neštve, prostě pro některé dny úplnej ideál.

Když už jste ale na koupališti, je tam hodně omezená možost toho, co můžete dělat. V aquaparku je to jasný, máte tam tobogány, proudy, skluzavky, různé číčovinky, ale co na koupálku? Můžete se opalovat, jist, pít, plavat, kecat, skákat...that's all.

Co si teda vzít na koupaliště, aby návštěva nebyla špatnou vzpomínkou?

(kromě základních věcí, jako je deka, opalovák, atd)

1. Brýle
Ano, vím, že jsem to víše zmiňovala v negativním světle, ale tady jde spíš o to, že když jste vyřízení z vody, absolutně nomakeup, červený oči z vody...není nic pohodlnějšího, než si nasadit brýle a užívat si ten fajn pocit, že ostatní vůbec netuší kam a s jakým výrazem se díváte. :D

2. Sluchátka
At' už po cestě na koupaliště nebo na dece, sluchátka jsou vždycky nejlepším kamarádem. Ono totiž ležet na dece, nechat na sebe pražit a mlčet, není ani zdaleka tak pohodlý, jako posouchat při tom písničky.

3. Knížka, deník, časák
Jsou chvíle kdy už vás i váš doprovod začně štvát, a tak se konverzace přeruší. Proti nudě je fajn si číst, nebo psát to, co normálně nestíháte. Třeba já se posledí dobou dokopu ke čtení jen při pár situacích a opalování patří mezi ně.

4. Zaledované pití
Vsad'te se, že pokud si zrovna nelibujete v chlorované vodě z bazénu, budete mít v tom vedru žízeň. Když si ale vezmete pití do petky, zachvilku je teplé jako..... Proto to dělám tak, že dám pití od rána do mražáku, až je z něj jen kus jedu, který si s sebou vezmu. Ten pak postupně rozmrzá a vy pijete stále studenou vodu. Minule mi vydržela studená až domů.

5. Kruh
Nafukovací velký kruh. Myslím takový ten opravdu velký. Ten, kterých jsem již pět nějaým způsobem "zabila". :D Je čas si koupit šestý, protože s kruhem je docela sranda a poslouží vám klidně i místo lehátka, nebo sedačky. To mi připomíná...měla bych ho zajít koupit. ^^

zdroj: srovname. cz

Co si berete na koupaliště vy? Máte raději koupaliště, přírodní vody nebo aquaparky?


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.