Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Všechno končí, prázdniny začínají!

26. června 2015 v 1:02 | NikiScary |  About me
Už jen jeden den...jeden den do toho okamžiku, kdy definitivně pro tenhle školní rok hodím tašku do kouta a nechám ji tam další dva měsíce, bez sebemenšího očního kontaku. Zítra si jdeme pro ten papír, který ukazuje jak moc se nám tenhle rok chtělo, vyklidíme skříňky, vezmeme si poslední oběd, rozloučíme se a již tradičně si se všemi slíbíme, že se určitě o prázdninách uvidíme, (v září se opět budeme smát své naivitě), a pak rychlostí blesku vystřelíme z toho blázince jménem škola. Na tuhle chvíli se těším celé ty nejdelší dva týdny z celého roku. Na dnes jsem se ale taky hodně těšila...skončily nám totiž oficiálně tréninky a mám za sebou zkoušky, které jsem vytvářela společně s menší slečnou. Měla jsem z toho docela nervy, dělala jsem se každou volnou chvilku s křídlama na kostým a ted'...je to za mnou a jsem s tím i docela spokojená, ikdyž musím říct, že jsem to mohla odtancovat mnohem líp.

zdroj: wandrful.windhamap. com

Každopádně byla ukončena jak taneční sezona, tak školní rok, takže mi vlastně veškeré povinnosti zmizely a tím pádem začínají HOLIDAYS! :) Bude to zase chvilku zvláštní, než si zvyknu na to, že nemám vlastně vůbec žádný režim, ale mylsím, že se na to nebude zvykat vůbec těžko. Horší to pak bude v září, přepnout z režimu lenochoda na režim fungujícího člověka. Všechno mi skončilo, takže je na čase užít si léto a já doufám, že bude alespoň tak boží, jako to loňské. Jediné, co je na konci školního roku smutné je odchod mojí kamarádky na jinou školu. Bohužel se tomu asi nevyhnu, nijak už to neukecám a nemám šanci to změnit, ikdyž jsem si naivně myslela, že to nějak ještě zvládnu. Zkrátka mi "odchází ze života" další neskutečně cenná osoba. Vím, neodchází, ale když srovnáte každodenní vídání, drbání a plkání s potkáním se maximálně jednou týdně, nic dobrého vám z toho nevýjde.

Ted' už ale není místo na špatné myšlenky, začíná léto, čas na který všichni čekali...so let's go enjoy it! :)
Přeji krásné léto všem, nevyvrat'te se z vysvědčení, kdyby člověk chtěl, je to lepší, když není, víte, že jste pro to neudělali maximum, o ničem jiném to není. Doufám, že tu budu s vámi i v létě, když ten poslední měsíc byl tak kritický. Takže ještě jednou, přeji příjemný konec školního roku, oslavte ho! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.