Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Následující víkend

21. května 2015 v 23:26 | NikiScary |  About me
Tenhle víkend, který začíná víceméně již zítřkem, je vlastně takovým vyvrcholením celoročního snažení v tancování...jedeme totiž na Mistrovství ČR. Je to vlastně taková největší soutěž, na kterou za sezonu jedeme. Jede se až do České Lípy a to na dva dny s přespáním, tedy "přespáním". Bude tam celá skupina a budeme mít "volný chov", takže se asi moc spát nebude, ikdyž by bylo fajn kdyby to aspoň těch pár hodin spánku bylo, protože zároveň potřebujeme být na druhý den ready.

Česká Lípa je od našeho městečka dost daleko, takže nás čeká v 5 ráno výjezd a následuje 5 hodin v autobuse, než budeme na místě. První den netancuji, takže se budu celý první den flákat, dívat a řekla bych že potom už i nudit. K večeru přijedeme do ubytování a nastává dloouhá noc ♪ :D. Ráno se probudíme a jedeme soutěžit.
Už vidím ten chaos, to převlíkání, ty nervy před tím, než vlezeme na taneční parket i potom, když poběžíme do šatny a budeme mít pár minut na převlečení do jiného kostýmu. Každou choreografii pojedeme na několik kol (pokud postoupíme), takže to bude opravdu celkem záhul. I přes to se tam ale těším...netěším se na titul, který možná získáme, je mi totiž jedno kolikátí skončíme, ikdyž pro to udělám maximum. Jde mi o to, že ukážeme co umíme na druhé straně republiky a hlavně, že si to zatancuji...speciálně na street se tedy těším. :) Dál už nás čeká jen vyhlášení a pětihodinová cesta domů. Vidím to tak, že obě cesty autobusem prospím a v pondělí mě ve škole nikdo ani koutkem oka neuvidí. :D

zdroj: mycelebrityandi. com

(K tomu všemu se ještě vracím v sobotu ráno ve 3 ze zábavy a v 5 vyjíždíme...stůjte při mně všichni svatí.)
V podstatě si zase můžu říct to své slavné: "Jestli přežiji tohle, přežiji už všechno".
Tak nám držte palce a já se vynasnažím přívézt to zlato, dobrou noc. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 21. května 2015 v 23:34 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.