Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Konec, poděkování

3. května 2015 v 22:18 | NikiScary |  About me
Unavená, spokojená sedím u pc a třesu se na to, až budu moct zalehnout do své postýlky. Mám sice takovou přešlou náladu, ale to je tím, že spánku bylo za poslední tři dny opravdu málo. Mám plnou hlavu zážitků z AF a mého cestování mezi AF a soutěží. Až se myšlenky ustálí a najde se trošku více času (tipuji zítra, pozítří), napíši o tom jeden článek, kde budou celé tři dny. :) Ted' se ale zmůžu jen na vystřihnutí jednoho momentu, který mě na AF strašně potěšil a poděkování všem, co se mnou tyhle tři dny sdíleli a pomáhali mi, at' už s čímkoliv.

Někdo čte můj blog!
Stojím si tak na AF v rotundě v pátek odpoledne a dívám se na stánky, když v tom mě někdo osloví. Byl to takový strašně sympatický kluk a malinká cute slečna. Ptali se mě, jestli jsem to já a já nechápala a pak se jich zeptala odkud mě znají. Řekli mi, že z blogu a pan sympatický mi řekl, že ho pravidelně čte. Byla jsem šíleně ráda, udělali jsme fotku a tak. Moc, moc, moc mě to potěšilo a tímto za to moc děkuji, měla jsem potom šíleně super náladu, děkuji. :) Tohle je přesně důvod, proč blog píši...kdyby jenom jeden člověk, stejně mi to dělá obrovskou radost, že to někoho zajímá!
(fotku mi pošlete na e-mail: nikol.spillerova@seznam.cz, at' ji sem můžu hodit) :)


Miliony šíleně roztomilých věcí na jednom místě, dilema bylo na světě. :D

Poznala jsem tam i úžasné lidi, se kterými jsem tam byla celý pátek a neděli, byla jsem na přednášce, která mi hodně dala, koupila si mega cuute kabelku a placku, zažila noc, jakou ještě nikdy (:D), a tak dále a tak dále. Zkrátka to všechno se dočtete v příštím článku, ted' můžu jen říct, že jsem moc ráda za to, že jsem na AF2015 jela, ikdyž moje peněženka zaplakala. Vážně ještě jednou moc děkuji všem, kteří se podíleli na tom, že tyhle tři dny byly super. :)

Přeji zaslouženou dobrou noc a přežitelné ponděli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tasartir Tasartir | E-mail | Web | 5. května 2015 v 19:13 | Reagovat

Ahoj Niki.
Jsem rád, že jsem tě mohl vidět. Fotky poslány mailem, snad dorazil. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.