Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Ted' se smějete, ale jednou možná...

19. dubna 2015 v 22:43 | NikiScary |  in my Brain..
Každý je jiný...každý má své kouzlo, tomu věřím. Problémem společnosti je asi to, že málokdo v to dokáže věřit, málokdo se dokáže smířit s tím, že každý je jiný. Někdo je krásný, někdo ne, někdo je malý, někdo pihatý, někdo má rád to a někdo ono. Sto lidí, sto chutí...tak často se to říká, ale přesto se tím lidi neřídí. Je tak těžké si uvědomit, že kdyby byli všichni stejní a všem se líbilo to stejné, byla by to tady trošku nuda?

Každopádně bohužel je tu mnoho lidí, kteří budou svůj nesouhlas se zájmy ostatních, nebo dokonce vzledem druhých, dávat hodně najevo. Když je to vážnější, může jít až o šikanu, mírnější projevy jsou tady mezi námi ale všude, ikdyž v mnohem menším měřítku. Stává se denně, že se nějaká skupinka lidí, nebo i jednotlivec povozí na někom, kdo se jim zkrátka znelíbí. Mají pocit, že se někomu líbí špatné věci, protože se neshodují s jejich zálibami, a tak se po nich bez výčitek vozí, nebo ještě častěji se jim prostě jen smějí a vysmívají.

A co jim říct, když se vám to stane? Jen se smějte!
Může vám být totiž úplně jedno, co o vás říkají, nebo že se vám smějí lidé, na kterých vám nezáleží. Je to tak proto, že ve vašem životě nejsou nijak zvlášt' důležití. Když se vám vysmívají lidé, kteří jsou pro vás důležití, asi byste měli zvážit, jestli opravdu důležitými jsou. To byl první důvod...a ten další? Všechno se může změnit. :)

Jednou můžete díky vaší zálibě být tisíckrát víš než oni, můžete jim vytřít zrak vašim úspěchem, ikdyž vám dřív říkali, jací jste blázni, že si jdete právě za tímhle vaším snem. Co se vzhledu týče...každý se mění, a tak se právě vám může stát, že člověk, co se vám vysmíval, by dal jednou cokoliv za to, u vás mít šanci. Vždyt' tolika lidem se to již stalo, tak proč né právě vám? Ten pocit překvapení, když se z ošklivého káčátka stane nádherná labut' je k nezaplacení.

zdroj: funnie. st


zdroj: beautiphul. com


zdroj: rideoffame. com


Takže stačí říct "jen se smějte" a jít si dál za svým...třeba jim jednou spadne brada, že už ji nikdy nezvednou! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Profesor Hagrid Profesor Hagrid | Web | 19. dubna 2015 v 22:53 | Reagovat

Přesně tak! :-D

2 kalamity jane kalamity jane | 18. května 2015 v 22:13 | Reagovat

To je pravda. Je neuvěřitelné jak se člověk vyvine a to nemyslím jen fyzicky. Celková osobnost člověka se mění a to ovlivňuje také jeho pohled na sebe samotného. Nejlepší to maj šťastní lidé :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.