Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Školní florbalový turnaj

25. dubna 2015 v 23:23 | NikiScary |  About me
Byl jednou jeden den a naše třída se rozmýšlela koho dají do týmu na florbalový turnaj gympláckých tříd. Podímkou bylo, že na hřišti musí být vždycky jedna holka, a jelikož jedna to neuběhá sama, bylo potřeba vzít dvě. Jedna byla jasná - byla to M., která florbal hraje a jako druhá byla vybraná R., která hrála minulý rok. Pro všechny případy si kluci vybrali ještě náhradnici a řekli mě. Nechápala jsem, jak je to vůbec mohlo napadnout, ale byla jsem ráda, tak jsem řekla že náhradnicí budu. Říkala jsem si totiž " Co se může stát, je šíleně malá pravděpodobnost, že by se jedné z holek něco stalo, není možné že bych hrála, pohoda", ale co se nestalo. R. dostala den před turnajem horečky, a tak nemohla jít hrát...tím pádem přišla řada a mě, s čímž jsem ani trošku nepočítala. Nastala panika...vždyt' já to hrála jen jendou v životě!

Vůbec jsem nevěděla co mám dělat a byla jsem z toho úplně vystreslá. Nakonec mě M. uklidnila, nachystala jsem si věci a vyrazila ráno na dřív do školy. Ráno jsem se ještě nacpala ovesnou kaší, abych to uběhala a jela jsem. Dorazila jsem do školy a s nervama v kýblu se převlékla. Nakonec s námi šla hrát ještě druhá M., čímž se mi docela ulevilo, že nás bylo víc na střídání a tak celkově jsem aspoň nebyla jediná, kdo to nikdy nehrál. Docela dost jsme s holkama stresovaly, jen kluci nám dodávali relativní klid v duši. :D Šly jsme se tedy rozehrávat, no a já se šla spíš učit jak s míčkem a florbalkou vůbec zacházet. Zachvilku už byl turnaj zahájen a my nebyli díkybohu první, co hráli, takže jsem si ještě mohla přihrávat s M. a trošku se to tím ještě naučit.

Hned další zápas už byl ale náš...stres lv up...zápas začal. Jako první nastoupila M. a já ji měla střídat. Seděla jsem na střídačce se sevřeným žaludkem a tichým přáním, aby byla M. v hřišti co nejdéle. Přání nepomohlo, a tak přišel čas střídat, vběhla jsem na hřiště a prostě hrála. Nevím jak, ale nic jsem nepokazila a šíleně mě to bavilo. Po prvních dvouch zápasech jsme šli za ostatními ze třídy, kteří fandili na tribuně. Samozřejmě jsem se hned ptala, jak moc to kazím...k mému překvapení mi ale řekli, že docela dobrý, že to nekazím. Ego lv up...nee just kidding. :D Začala jsem si trošku víc věřit, stres trošku opadl, a tak jsem se na další zápasy už těšila.

Po skončení našeho prvního kola jsme se dvě hodiny dívali na ostatní, bavili jsme se, jedli jsme (bylo mi tehdy děsně zle, ale zase jsem věděla, že když nebudu jist, nic neuběhám...dobrej nápad), s M. a druhou M. jsme podrbaly...prostě to bylo fajn. Potom ale začalo druhé kolo a stres byl opět tady. Tentokrát už šlo celkem o dost...mohli jsme být první, ale bohužel se nedařilo. Vyšší ročníky gymplu už nejsou žádná prdel...dvakrát vyšší, dvakrát silnější. V jednom zápase proti mě šla taková holka, která je možná tak trošku více mužem, docela jsem se bála, že skončím zašlapaná v podlaze. :D I přes snahu, kterou jsme do toho dali jsme skončili na třetím místě. Na druhou stranu jsme vyhráli pizzu a další jídlo, takže jsem byla dvojitě happy. První happy pocit se totiž dostavil, když jsem zjistila, že jsem si neudělala žádnej extra trapas a nějak to ten den zvládla.

Zjistila jsem vlastně, že mě florbal baví a byl to navíc fakt super den. Jsem strašně ráda, že jsem do toho šla.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.