Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Proč se lidi pletou do životů ostatním?

12. dubna 2015 v 23:32 | NikiScary |  in my Brain..
Jsou lidé, kteří mají svůj osobní život možná až tak nudný, že jejich obrovskou zálibou je řešit životy lidí kolem nich. Nemluvím ted' o nějakém tom "zdravém zájmu" o svoje přátele, nebo když o sobě nejlepší přátelé vědí všechno, myslím lidi, kteří se do života vyloženě sprominutím "serou" všem okolo. A jak to vlastně vůbec vypadá?

Mám takových pár lidí kolem sebe. Většinou...spíš téměř vždycky jde o holky. Napadají mě ted' dva takové nejhorší případy, takže vám popíšu jejich způsob jak tuhle neskutečně otravnou věc praktikují. Říkejme jim třeba Květoslava a Naděžda. První vám napíši něco o Naděždě abyste pochopili, jak to myslím.

S Nad'ou se jen potkáte a ona na vás okamžitě spustí vodopád drbů...co, kdo, ským, kde, jak dlouho...ví to skoro o káždém člověku z města. No ehm ví...většinou to nemá ani nijak podložené, zkrátka to někde slyšela, a tak to vesele roztrubuje dál. Klasická drbna, zdá se, ale Nad'a je ještě o level víš. Nedá se s ní řešit skoro nic jiného, než životy ostatních lidí. Jedete s ní autobusem a po výstupu máte hlavu jako balon. Stává se jí také, že člověka ani nezná, ale někde již slyšela, že je to například de*il, kur*a, arogantní člověk a okamžitě je to pro ni hotová věc a posílá to dál, jakoby ho znala již léta. Stává se tedy, že se zeptáte holky, o které jste od Nadi slyšeli hodně hnusné věci, zda Nad'u zná a ona vám s klidem odpoví, že nemá ponětí o koho jde. Lidé jako Nad'a jsou sice otravní a jejich společnosti se snažíte raději vyhýbat, na druhou stranu vám ale nijak neublíží, a tak to stačí občas pustit "jedním uchem tam, druhým ven", přežít to a je to. Tohle se ale bohužel u lidí jako je Květoslava říci nedá.

Květoslava má stejně jako Naděžda přehled o všech a o všem, jen o tom nemluví tak často, dají se s ní řešit i jiné věci, zkrátka je to i dost fajn holka. ALE narozdíl od Nadi se její zájem vztahuje nejvíc k jejímu okolí, o které se zajímá, ikdyž nemusí a možná by ani neměla, trochu více než je v pohodě. Květa se vás totiž moc ráda vyptává, řekne vám svůj názor, ikdyž se neptáte a potom vás ráda přesvědčuje, že právě její názor je ten správný. Když není po jejím, ráda vás pomluví, shodí, nebo udělá cokoliv jiného pro to, abyste pochopili, že neposlechnout ji, byla pro vás velká chyba. Moc ráda se zajímá o vztahy, přátelství, osobní život, komentuje ho a snaží se vám ho řídit. Umí ale velmi dobře ovlivnit lidi, takže se čas od času povede, že něco ve vašem životě se najednou trošku změní přesně podle toho, jak to chce ona, ikdyž se jí to vůbec netýká. Ráda namlouvá všechno možné druhé straně a ráda si pohrává i s vaším názorem. Nemám lidi jako je Květoslava moc v lásce, protože se docela bojím, že mi můžou nepříjemně ovlivnit něco, na čem mi v životě záleží.

Nejlepší způsob jak se proti oboum připadům chránit, je asi mít je sprominutím v pí*i a stát si pevně za svým názorem. Ještě abych to zvládla. :)

zdroj: budejickadrbna. cz

Znáte podobného člověka? Jak se s ním vyrovnáváte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 13. dubna 2015 v 2:25 | Reagovat

Ahoj,
tohle je fakt úžasnej blog :)
Jestli můžu poradit, tak koukněte sem http://jdem.cz/br2pj5 .
Super obchod, naposled jsem vyhrála boty :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.