Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Můj problém s nic neděláním

6. dubna 2015 v 23:14 | NikiScary |  in my Brain..
Od jisté doby (ANA) mám problém s tím, že nedokáži jen tak sedět doma a nic nedělat. Celkově už být doma je pro mě docela problém, protože jsem celkem neposednej člověk, a tak je pro mě trávení dne doma jako za trest. Ale když mám ještě jen tak sedět a dívat se na tv, čumět do počítače, prostě to nedokážu. Mám zkrátka pocit, že když sedím doma a nic nedělám, začnu kynout. Pořád bych se tedy nejraději hýbala a něco dělala, ikdyž kolikrát už ani není co.

Naproti tomu vím, že nějak odpočívat musím, a tak jsem si šíleně přála dokázat si někdy jen tak pustit film, nebo se doma dívat na videa, brouzdat po netu, nebo se učit. Vždycky jsem si venku naplánovala, jak příjdu domů a nebudu nic dělat, prostě si odpočinu, ale jakmile jsem přišla domů, plány se změnily a já šla zase někam ven. Poslední dobou jsem bývala úplně vycucaná, neodpočatá a bez energie...věčně jsem se těšila na další prázdniny. Nějak mi bylo jasný, že to takhle napořád nepůjde.

A tak přišly Velikonoční prázdniny, na lidi padla jarní únava a já nebyla vyjímkou. Jednoho dne jsem byla venku a byla šílená kosa a odporný vítr. (nesnáším vítr) Když jsem šla domů a nejel mi žádný autobus, celou cestu mi ten vítr (spíš vichr) foukal do obličeje, skoro mě to odválo a já byla vytočená, jak na vítr ještě asi nikdy. :D Po cestě jsem zapnula mód "Jdu a nezajímá mě nic, jen dveře od bytu", což pro mě znamená, že jdu proti tomu větru s upřeným pohledem před sebe, nenávistně přivřenýma očima, hlavou celou rozvátou, kdyby mě někdo pozdravil tak ho nevnímám, ale jediné co mě zajímá je jak příjdu domů. Konečně jsem zabouchla dveře od bytu a s náladou někde na stupni -150 jsem si šla uvařit kafe, sekla sebou do postele, vzala si not'as a pustila si Lvího Krále. Celé dvě hodiny jsme pak jen ležela, dívala se a nic nedělala. A víte co? Bylo to boží!

zdroj: arai.kek. cz

Další dva dny o prázdninách jsem půlku dne byla doma a nic nedělala. Nojo musela jsem testnout svoji novou schopnost. :D Sice mi z toho jeden z těch dnů už opravdu hrabalo a strašně jsem chtěla jít ven, ale aspoň jsem udělala, co bylo doma potřeba. Jsem zase o krok dál k vystrnadění ANY ze svého života a jsem št'astná, že jsem se naučila odpočívat.

Jak odpočíváte vy?
Dobrou noc. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J J | 7. dubna 2015 v 19:04 | Reagovat

Já to mám s nic neděláním asi takhle -  většinou když přijedu dom ze školy tak sem celkem utahanej, protože musím vstávat ráno kolem 6:00 na bus do Pv... Dom přijedu až nejdřiv v 16:00.... a pak se mně nechce vubec nic dělat, takže si prostě jenom lehnu na postel a dívám se do stropu... Někdy i ten strop je zajímavější než cokoliv jiného (třeba učení :D :D).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.