Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Jak bude zhruba probíhat můj Animefest 2015

27. dubna 2015 v 21:01 | NikiScary |  About me
Hi guys,
wow takhle jsme vás už docela dlouho neoslovila co? :D Mám dneska nějakou dobrou náladu, tak to kdyžtak ignorujte, nebo jí jednoduše sdílejte semnou. Důvod, proč ji mám tak dobrou, hodně souvisí právě s tématem článku, proto to zmiňuji. A jak tedy? Před cca hodinou se totiž vyřešilo moje asi měsíční dilema, a to jak, na jak dlouho a jestli vůbec pojedu na Animefest 2015. Vlezlo mi do toho totiž opět (jako minulý rok) tancování a opět mě připravilo o sobotu, což mě mrzí, ale je to lepší než být připravena o celý AF.

Ještě měsíc dozadu jsem si totiž myslela, že to bude úplně v pohodě, vše krásně výjde a mě do AF letos už nic nevleze, jenže před pár dny jsem zjistila, že to bude problém. AF je totiž akce na tři dny, které jsou tentokrát od 1.5. do 3.5., což je vlastně pátek, sobota a neděle. První problém nastal, když mi bylo oznámeno že 2.5. jedeme na soutěž a u nás prostě nemůžeš jen tak říct "nejedu". Byla jsem teda už tak napůl smířená s tím, že sobotu prostě oželím a budu pendlovat Pv - Brno - Pv - Litovel - Pv - Brno...naskytl se ale ještě druhý problém. Další věc, která mi tentokrát bohužel prostě nedošla byla, že máme každý pátek tréninky obou stylů, co tančím. Nebýt na tréninku, to je u nás další katastrofa, takže jsem měla nervy v kýblu podruhé. Dneska se to ale domluvilo, trénink se přesunul na středu a já teda můžu na dva dny na AF jet. :)

Plánuju...
Pojedu tam v pátek po obědě vlakem s kamarádem a jeho přáteli, se kterými se musím ještě seznámit = nervy v kýblu po třetí. Ale to se doufám nějak vyřeší a bude to v pohodě, moc ráda je totiž poznám. Na sebe beru cosplay Moky-san z Rosario to Vampire, takže mi v něm bude pohodlně, ne jak loni, neustále si spravovat křídla u Fluttershy, nebo lítat skoro nahá a mrznout v Sakuye. :D Budu tam až do večera, možná až do rána a potom odjedu co nejrychleji vlakem zpátky domů, odkud se opět co nehrychleji dopravím na soutěž. Večer se vrátím a další den ráno opět vyrazím na AF, opět v cosplayi Moky, protože na cp šamanky mi nepřišly punčocháče. :( Doufám, že to všechno v pohodě výjde, navštívím co nejvíce přednášek, které navštívit chci a nějak ty tři dny přežiji a hlavně si je užiji. :)

Selfie z minulého AF

Jedete také na AF? Jestli jedete v cosplayi, v jakém?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.