Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

DIY: Vzpomínková krabička

7. dubna 2015 v 23:16 | NikiScary |  Vyrob si:)
Určitě máte každý spousty vzpomínek a k některým z nich se vám váže nějaká věc. At' už jste třeba šli do kina a zbyl vám lístek, nebo jste byli na koncertě a domů jste si donesli pásek na ruce, i tyhle drobnůstky vám hned přinesou vzpomínku na daný okamžik. Jistě, nejsou to žádné suvenýry, tím pádem to většinou nejsou velké/krásné vzpomínkové předměty. Jsou to jen maličkosti, které jsou vlastně zadarmo a ano může vám přijít takové sockové, si je schovávat, ale mě to nevadí, určitě nejsem jediná a nemusím si hrát na někoho velmi rich, když taková nejsem.

Tyhle maličkosti se vám ale dřív nebo později poztrácí, když je necháte jen tak na nějakém místě ležet. Proto je podle mě super nápad, schovat si je někam do krabičky, sklenice, nebo třeba nějakého kufříku. Říkám tomu vzpomínková krabička a mám v ní vlastně všechny tyhle drobnosti, co mi zůstanou po nějakém zážitku.

Postup je easy...stačí najít krabičku, sklenici, nebo něco uzavíratelného, vyzdobit si ji a naházet tam všechny "vzpomínky". :) Potom už se jen s odstupem času díváte a vzpomínáte, a to mám moc ráda.

Máte podobnou krabičku?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.