Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Ty nesplnitelné z mých snů...

18. března 2015 v 23:19 | NikiScary |  in my Brain..
Každý si jako malý něco přál a i jako malé dítě podvědomě tušil, že se to nejspíš nikdy nesplní. Jelikož jsem zatím ještě rozhodně nedospěla, moje nesplnitelné sny přětrvávají a já stále doufám, že budoucnost nám nabídne jejich splnění. Nejsou to totiž jen mé sny...většinou si je přeje spousta dětí, možná i některých dospělých...proto věřím, že se časem splní.

Létání
Vždycky jsem chtěla umět létat, snad ještě předtím, než jsem viděla krásného Petra Pana, jak vzlétl k hvězdami osázenému nebi. Viděla jsem za létáním vždy svobodu a možnost poznání nových věcí. Schopnost uletět někam daleko volná jako pták, nebo jen cestovat neomezeně, kam se mi zrovna chce...vidět pouště, oázy, pralesy, nebo zamrzlé pustiny, kde kolíbavě pochodují tučňáci ve svých černých fracích. Kdyby se mi tento svět splnil ted', obletěla bych celý svět, našla to nejlepší místo, čapla rodinu, odletěla a už se nikdy nevrátila. Mylsím ale, že tenhle sen nebude navždy nesplněnou fantazií...sní ho tolik lidí, že se určitě najde někdo, kdo nám jednou všem udělá tu laskavost, zažít neomezenou volnost. A třeba to budu zrovna já. :D

zdroj: thesuiteworld. com

Neviditelnost
Ano, další mainstream dětský sen, který by mi ale i ted' milion věcí ulehčil. Představte si to...nemáte náladu na nikoho a nic (každý občas takové nálady má), zkrátka na chvíli zmizíte a nikdo si vás doslova ani nevšimne. Chtěla bych špehovat lidi, zjišt'ovat co si lidé říkají za mými zády, zjišt'ovat otázky na testech, jen tak si sednout a pozorovat své přátele, nebo okolí, prohlédnout si zblízka zvířata, ke kterým bych se normálně nemohla ani přiblížit, chodit na zakázaná místa a spoustu dalších věcí. Zní to tak úžasně, že to zkrátka nemůže být pravda. Myslím, že tenhle sen se nikdy nesplní...ikdyž nikdy neříkej nikdy. Možná se jednou budu moct podívat na to, co dělají třeba ostatní lidé doma, když si myslí, že nejsou viděni. (to mě vždycky zajímalo)

Ovládání ledu/ohně
Chtěla jsem být ledovou královnou a chvíli i ovládat oheň. Led mi ale nakonec zůstal, protože mi příjde čistší, chladný, klidný a přitom bolestivě ostrý. Představa ledové královny mě tak nějak fascinuje, stejně jako vidina toho, jak vytvořím ledovou barikádu mávnutím ruky. V podstatě mi ten sen ztvárnili už i do pohádky...jde o Frozen...nedivím se své malé sestřence, že nic jiného, než předstírání, že je Elsou, nedělá. :D Bavil by mě i svět, kde by každý několikátý člověk ovládal nějaký živel, nebo něco takového. (hudbu, vodu, elektriku...) Myslím, že by to s pomocí nějakých speciálních obleků v budoucnu splnit i šlo...nojo mám docela velkou představivost, ale představa je to úžasná. Krajina ledu, ohně, kovu...to by byl svět.

Podívat se do minulosti
Konkrétně k dinosaurům...nějaké sem převézt a založit si nějaký park. O tom sním už šíleně dlouho, ale narozdíl od mých ostatních snů, tady nevěřím, že se to dá splnit. Minulost budeme muset nechat minulostí a já se budu muset smířit s tím, že se s T-rexem asi nikdy nepotkám.

Stát se lvem
Nojo...král všech zvířat. Moje Já už od malička nejspíš toužilo po obrovské moci a ovládnutí světa. :D Tyhle kočkovité šelmy mi přijdou tak majestátní a vznešené. Chtěla bych být lvem, at' už tím na plátně v disneyovských filmech, nebo tím opravdovým, který většinu svého života prospí. Líbí se mi ta představa a bojím se, že už mi to nikdy nikdo nevyvrátí. Samozřejmě tenhle sen je nesplnitelný, to si bohužel musím přiznat. :D

Řekla bych, že to určitě nebyly zdaleka všechny, ale tohle byly ty co mě napadly jako první, tím pádem ty nejdůležitější. Věřím, že podobné, či úplně stejné sny mají miliony lidí, ale sakra každé dítě si jednou myslelo, že je jedinečné...a taky mělo pravdu...všichni a všechny naše sny, at' už zdánlivě podobné, jsou jedinečné! :)

Co byl/je váš nesplnitelný sen?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J J | 20. března 2015 v 20:20 | Reagovat

Myslím, že každej někdy chtěl byt neviditelnej :D Aji já bych chtěl byt někdy neviditelnej (v hodně připadech by se to vyplatilo), ale na základce sem často byl (když sem něco řikal tak všichni dělali co bylo možny jenom aby mě nemuseli poslouchat, a když to tak máš po dobu 9-ti let tak tě to celkem znechuti/zamrzi)... Ale teďka na středni je to pohodka :D
Do té minulosti bych se taky rád podival, abych věděl co se kdy a jak dělalo/řešilo :-)

2 Muhe Muhe | 25. března 2015 v 17:10 | Reagovat

Jééé to jsou krásné sny!!! :) ty bych taky chtěla... hele, viděla jsi Legendu o Aangovi? to je seriál o lidech, kteří dokážou ovládat živly a je to SUPER!

3 NikiScary NikiScary | Web | 25. března 2015 v 23:11 | Reagovat

[2]: Neviděla, ale podívám se! :)

[1]: Chápu, znám ten pocit moc dobře...celá první polovina základní školy. :) Přesně tak, chtěla bych si tam zkusit i na chvíli žít, abych mohla porovnávat. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.