Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Sportovat lze v jakémkoli věku - tyhle fotky vás donutí se zastydět

24. března 2015 v 23:02 | NikiScary |  Tipy,Nápady,Zajímavé
Jsou sportovci a nesportovci...jsou tu lidé co sportují ikdyž nemají talent, zkrátka proto, že je to baví...jsou lidé, kteří nesportují kvůli zranění/nemoci, potom jsou lidé, kteří sportovat nechtějí, ale také lidé kteří sportu odevzdávají celý život...všichni jsou takoví jací jsou, chápu je a sama do jedné z těch skupin patřím. (nehledě na to, že jich je určitě mnohem více, co mě zrovna ted' nenapadly) Pak je tu ale jedna skupina, kterou nechápu a nejspíš nikdy chápat nebudu. Jsou to lidé, co ti budou mermomocí tvrdit, jak chtějí sportovat, ale budou se vylmlouvat na všechno možné, co se jim jen namane. "Jsem na to moc tlustá, příšerně se potím a proto nemůžu cvičit", "Nemám vůbec žádný čas", "Nemám na to doma místo", "Jsem moc starý", a tak dále. Většinou v podobných větách moc pravdy nenajdete. Sama podobné případy ve svém okolí mám a když mi něco takového nálehavě vysvětlují, jen v hlavě pomalu vypěním a raději už na to nic neříkám. Pro podobné případy tu mám ted' pár fotek, při kterých se aji já (která průměrně aktivně sportuje) zastydím. :D

Tito lidé i bez ohledu na svůj věk aktivně sportují. Při představě, že moje 100letá prababička dělá bojová umění se sice zasměji, ale na druhou stranu...smekám. :)
Docela zírám a zároveň silně pochybuji, že v jejich věku budu ještě něčeho takového schopná. :D
Na druhou stranu, možná skončíme za 70 let na pojízdných sedačkách jako ve Wall-E...nikdy nevíte. Ale to už je zas jiné téma...přemýšlet nad tím, co bude, (kromě toho že to dělám stále) budu tady na blogu někdy jindy.

Určitě bych ale popřemýšlela o svých výmluvách,když vidím tohle...a jelikož před spaním se, jak známo, nejlépe přemýšlí, tak Vám přeji dobrou noc. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Muhe Muhe | 25. března 2015 v 17:03 | Reagovat

Hele, ale třeba se jenom takhle vyfotili a ve skutečnosti vůbec nesportujou :D nebo je to fotomontáž. Jako v tomhle věku už je lidská konstrukce velmi chatrná a bolí už i delší dobu sedět, ale je fakt, že když člověk sportuje a je to vášen, tak to je na celý život a pak je člověk i zdravější :)

2 NikiScary NikiScary | Web | 25. března 2015 v 23:09 | Reagovat

[1]: To je také možné, ale věřím tomu, že když se člověk celý život aktivně hýbe, je stáři trošku jiné, než když dělá opak. Ale                                                                                                                                        věřit někdy nestačí. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.