Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Sladké pečivo

16. března 2015 v 23:05 | NikiScary |  Tipy,Nápady,Zajímavé
Když jsme měla období jen chvilku před svojí cílovou váhou, moje přibírání se jaksi zaseklo a já hledala nějaký způsob jak to udělat rychle a "nárazově". Nenapadlo mě tehdy nic lepšího, než zařadit si do "jídelníčku" někde něco, z čeho jsem vždycky měla strach, protože vím jak nepříznivé to pro tělo je, a jíst to nejlépe vždycky před tréninkem, abych na trenále neměla hlad. Hlad na tréninku byl tenkrát totiž taky jeden z mých obrovských problémů.A já věděla, že když budu mít hlad a do toho budu tancovat, budu stále hubnout. Chvilku jsem přemýšlela a jelikož jsem věděla, že to musí být pečivo, protože jiná věc mě před tréninkem nezasytí, (a tenkrát se mi nechtělo dělat si každý den svačiny) napadlo mě, že si ho budu kupovat.

Znamenalo to, překonat snad svůj největší tehdější strach. Pekárně jsem se vždycky vyhýbala obrovským obloukem a na sladké pečivo se dívala skoro mezi prsty. (slovem "vždycky" myslím období anorexie) A v tu dobu se to nějak zlomilo a začala jsem chodit do pekárny právě pro ono sladké pečivo každý den před tréninkem. Chutnalo mi to a výběr byl obrovský...ikdyž jsem se stejně snažila jíst třeba žitné kapsy, nebo grahamové koláče, vždycky bylo co vybírat.

Prvních pár dní se nic moc nedělo, ale postupem času se to začalo dost projevovat. Říkala jsem si "Jé můžu to jíst a jic mi to nedělá a aspoň na tréninku nemám hlad!", ale chyba. Postupem času mi začaly i trošičku růst prsa a zadek, stehna tloustla...byla jsem šileně nešt'astná z toho kynutí, ale věděla jsem že musím už jen chvilku. Na tréninku jsem se i začínala potit, což se mi obvykle nestává. Nakonec jsem váhy dosáhla poměrně hodně rychle a sladké pečivo zase nejspíš napořád vysadila. Vlastně se bez toho úplně v klidu obejdu, svůj účel to splnilo a musím s radostí říct, že si radši namažu žitnej chleba s žervé, než si dám nějakou koblihu. :)

zdroj: pekarstvimoravec. cz

Přibrala jsem kilo až dvě za necelé dva týdny, což je podle mě docela dost, na to, že to bylo jen kvůli sladkýmu pečivu na svačiny. Musím teda říct všem, co chtějí zhubnout, nebo si libují v koblížkách a nechápou proč přibírají, aby se tomu raději vyvarovali. Ono to tomu tělu vlastně ve výsledku kromě tuku ani nic moc výživného nedá.

Po čem jste nejvíc kdy přibírali vy? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Patheoni Patheoni | 17. března 2015 v 21:06 | Reagovat

Tak toto pečivo ani výživné nemá být. Když už bych si kupoval něco jako koláče nebo kapsy tak bych nehleděl jestli jsou grahamové nebo žitné. Myslím že ty holka kterou by zlomil větr + nějáké to kardio v podobě tance by na to taky neměla řešit i když cca 1KG za týden. Ale tělo si na to musí zvyknout.

Abych řekl pravdu. Jím docela zdravě a když už poruším mou rutinu tak přiberu i 4 kila za den. Asi je to tím množstvím. Vypít půl litru kondenzovaného mléka (PIKAO) dá zabrat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.