Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

První letošní soutěž

22. března 2015 v 23:06 | NikiScary |  in my Brain..
Taakže čas posledních úprav a dolazovacích tréninků před první soutěží je pryč a už to máme oficiálně za sebou. Dneska jsme soutěžili na regionálním kole SUT v Zábřehu. Jelikož jsme půl roku na žádné soutěži nebyli, byla jsem opět dost nervní. Nejvíce asi z toho, že si něco zapomenu doma, nebo že mi při tancování vypadne mobil (rekvizita) z podprsenky. Před odjezdem jsem si všechno v hlavě kontrolovala, ale pocit, že něco nemám tu byl stále.

Vstávala jsem dost brzo ráno, nevyspaná, docela dead (ani kafe nepomohlo), jsem se dokodrcala na zastávku. Dopravila jsem se k autobusu na poslední chvilku a vyrazili jsme směr Zábřeh. Jakmile jsme dojeli, znova jsem si osvěžila atmosféru soutěže. Cukrová vata, pout'ové pendreky, čelenky, třpitky, naušnice a další cetky v malém stánku, davy rodičů, sledující své ratolesti, tanečníci, smrad laku na vlasy, shon a zmatek. Nevím co se mi na tom tak líbí, ale cítím se tam vždycky prostě dobře. :) Rychle jsem si osvěžila obvyklej scénář...pomoct dětem, oblíct se, naobědvat se, podívat se na děti, načesat se, namalovat se, vyhlášení dětí, rozcvičit...a jdem na věc! Dělala jsem všechno tak nějak automaticky až mi to bylo i divné. Před našim vystoupením jsem teprve chytla ty pravé nervy...co když se něco pokazí, někam nedojdu, nebo to pojedu jinak než ostatní?! Ani jsem se nenadála a už jsem stála na parketě s první choreografií. Nic se nepokazilo, měla jsem z toho dobrý pocit a už jsem běžela převléct se na druhou. Měly jsme na to 3 vystoupení, takže to byly docela fofry, ale nakonec jsme to zvládly v limitu. Druhou chorošku, street jsem si neskutečně užila...byl to fakt úžasnej pocit.
Potom už následovalo jen vyhlášení...všichni napjatí v kroužku, čekali na zaznění našeho jména...
Skončili jsme dvakrát první!
Jásání, křik, někdo i brečel...zase po půl roce...odměna za všechny ty tréninky a řev, co tomu předcházelo. Postupujeme na republiku! Všichni byli happy. :)


S medajlemi na krku jsme si to přes mekáč dojeli až domů, kde skončila naše první soutěž.
Aby to všechno nebylo tak růžové musím říct, že na mě čekala hromada školy, na kterou mi jaksi už nezbyl čas, takže si ty písemky zítra určitě moc užiju! :D

Dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.