Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Padesát odstínů šatů...

3. března 2015 v 23:11 | NikiScary |  in my Brain..
Hned ze začátku Vám prozradím, že článek nebude moje osobní vyjádření k barvě oněch "slavných šatů", které obletěly svět. A nebo, jestli to bez toho nerozdýcháte, vidím je bílo-zlaté. Doufám, že se Vám ulevilo a můžu vám tedy říct, že článek bude takové moje malé postěžovaní nad tím vším rozruchem okolo těch BAREVNÝCH šatů a také nad neustálým rozebíráním a očerňováním snímku "50 odstínu šedi".

Nějak mi přišlo zytečné psát o tom samostatné články, protože je to pro mě docela nepodstatné, a to je kupodivu přesně ten důvod, proč tenhle článek píši.

50 odstínů ovčí vlny...
Proč ovčí vlny? Protože mi už sakra přijde, že se tady vytvořily nějaká dvě stádečka ovcí. Dobře možná tři, z čehož to třetí mě vytáčí asi nejvíce. První stádo film vidělo a bude se do krve rvát za to, že je to úžasné, krásné, boží, sladké a bůhvíco dál. Druhé stádo film vidělo a má vůči němu tolik výhrad, že si je snad museli zapisovat každou minutku co film běžel. Jejich návštěva kina byla tedy asi něco jako hon za chybami. Ta třetí skupinka pak film neviděla, ale skrz špatné recenze, které vesměs napsaly ovečku patřící ke stádu číslo 2, film "hejtují". Většinou, když se o něm někdo zmíní. Když se jich potom zeptáte, jak to ví, řeknou Vám, že si to myslí a že se to píše v recenzích. Aano...kde jsou ty řeči o předsudcích a bla bla bla. Z těchto stád se naštěstí vyčlenilo pár rozumných jedinců, kteří film viděli, vstřebali, pobavili se o něm s přáteli a nemají potřebu roztrubovat do světa svůj souhlas/nesouhlas a bojovat za svou "svatou pravdu" v internetových diskuzích. Palec hore pro ně. :)

Barvy, barvy, barvičky...
Šaty...nikoho z nás by asi nenapadlo, že zrovna tahle věc by mohla rozhádat celý internet, ale stalo se. Dobře, je to zvláštní, že někdo vidí šaty takové, někdo makové. Ale když se to už jednou potvrdí (že každý je vidí jinak), jaký smysl má hádat se o jejich barvě? Hodně webů díky nim přitáhlo čtenáře, vzniklo pár vtipných obrázků...nic špatného. Do světa bylo vypuštěno věděcké vysvětlení, obletělo to zprávy...tak už by taky mohlo stačit ne? Vím, že každou chvíli je na netu fenoménem něco jiného, ale tohle se nedá srovnávat například s Meme, nebo třeba...co já vím...after sex selfie. Opět se tu někteří lidé jsou schopní hádat, aniž by si uvědomili, kvůli jaké kravince vlastně t'ukají třeba půl hod'ky do klávesnice. Ze srandy je to fajn, ale myslím, že tak ty první dva, tři dny.

zdroj: zena-in. cz

Zkrátka si mylsím, že takové věci spousta lidí moc hrotí. Dělá se z toho přehnaná senzace, přičemž na skutečné problémy se tak nějak zapomíná, což je škoda...

Jaký na to máte názor? (Neptám se do jaké skupinky ovcí, nebo šatařů patříte)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.