Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

"Nebavím se s tebou? Tvůj názor bude vždycky kravina!"

25. března 2015 v 23:05 | NikiScary |  in my Brain..
Naposledy se mi to stávalo na základní škole a nevěřila bych, že mě to později ještě potká, ale opak je pravdou. A co že to vlastně je? Jsou lidé, kteří se s vámi jednou pohádají, něco si uděláte, zkrátka se nějak nepohodnete a od té doby, je pro ně váš názor vždycky špatný, absolutní blbost, nebo prostě důvod k projevení nesouhlasu. Občas je to protočení očí, někdy poznámka, někdy jen šeptání za zády...tito lidé jsou velice kreativní v tom, jak projevit svůj nesouhlas s vaším "vždycky špatným" názorem.

Nemají důvod, kolikrát jim vás názor ani tolik nevadí, jen zkrátka kvůli tomu, že vás nemají v lásce, nebo se cítí dotčení, kvůli předchozímu konfilktu, musí dát najevo jak moc se mýlíte. Opravdu stačí něco vyslovit, nebo jen otevřít pusu a už se jim oči otočí třikrát kolem hlavy. Najednou jste pro ně nejspíš něco míň, někdo, kým je nutno opovrhovat...a já se ptám proč?

Tohle chování mi příjde docela dětinské. Možná je to proto, že to tak dělávali např. kluci ve třetí třídě...holka je odmítla a oni s ní potom vě všem nesouhlasili a o všechno se chtěli hádat. A toto chování mi tu situaci dost připomíná. Problém je, že v mém věku mi to příjde už spíše vtipné, a tak na to nějak zvlášt' nereaguji, a proto je také blog jediné místo kam se o tom trošku rozepíšu.

Jsem člověk, co si nehraje na to, jestli má někoho rád nebo ne a nenechává se tím nijak ovlivnit ve svém názoru. Jsem taky šíleně upřímný člověk, takže bych to asi ani nezvládala. Proto to také nedokáži dost dobře pochopit a příjde mi to tak vtipné. U jistého případu, kvůli kterému tento článek vůbec píši, jsem tenhle jev pozorovala už, když se to týkalo mé kamarádky, se kterou jsme nad tím vždycky jen kroutily hlavou. Ted', když se to ale přesunulo i na mě, mě takoví lidé začínají mírně štvát.
Byla bych ráda, kdyby se dalo onomu člověku nějak dokázat, že jeho názory jsou dost zabarveny vším, co se kdy mezi ním a jeho okolím stalo. Kdyby pochopil, že není potřeba být na někoho zlý, aby byl št'astný. Já to pochopila cca rok zpátky, že je lepší být na všechny OK (kromě lidí, kteří vás opravdu hodně zranili samozřejmě) a přesto být št'astný...spíš ještě št!astnější, než kdybych řešila, kdo se na mě kdy špatně podíval, nebo zda o mě něco řekl.

Zkrátka si mylsím, že je fajn řídit se heslem..."dokud to jde, je lepší si všechno vyříkat, vyřešit a hodit do klidu". Očividně to tak ale spousta lidí nevidí.

zdroj: galleryhip. com
zdroj: theclinegroup. com

Máte v okolí tento typ člověka? Jak na ně reagujete?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.