Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Co se děje kolem mě

30. března 2015 v 23:00 | NikiScary |  About me
Zdravím. :)
Rozhodla jsem se trošku rozšířit rubriku "About me", tentokrát již ale v jiném směru, než bylo původně zamýšleno. Úplně první záměr téhle rubriky bylo napsat do ní základní info o mě, nějaké důležité události, co mě nejak změnily, nebo tam naházet své fotky. Postupem času se z ní stala rubrika, kde jsme chtěla nechat to základní info a nechat ji ležet. A tak dlouho ležela a ležela...až jednou (právě ted'), jsem se rozhodla, že do ní budu přispívat články o mě, mém životě...vlastně o tom, co se děje, ovlivňuje mé psaní, nálady a život. Něco jako takový vypsávací informační deníček, kterého jsem vás vždycky tolik chtěla ušetřit už z důvodu, že jsme si myslela, že to nikoho ani v nejměnším nezajímá. Tuhle myšlenku mám sice v hlavě pořád, ale jelikož se chci někde vypsat a deníček si zkrátka vést nebudu (ahoj, tady moje líné já) , potlačím ji s upozorněním, že pokud vás to nezajímá, není třeba to číst, budou tu normálně i články, na které jste byli zvyklí. :) Okej...to byl takový menší úvod, jdu na to.

Začnu asi jednou z nějdůležitějších věcí, která ovlivňuje životy většiny z nás...školou.
Ve škole se to ted' poslední dobou sprominutím se*e jak může. Průměry lítaj tam, kde snad ještě nikdy nebyly a já byla dokonce donucena si k tomu učení občas sednout. (!!!) I přes to jsem ale zjistila, že to vlastně vůbec nepomáhá, takže se asi vrátím ke staré metodě "kašlu na to, nějak to dám". Taháky přes celou lavici jsou těd' mým nejlepším přítelem a pomocníkem, abych se z toho nezbláznila.

S lidmi ve škole je to ted' naopak super...nikdo mě neštve, všichni jsou tak nějak v pohodě, všichni raplí z učiva a testů...zkrátka čím víc spojenců, tím lepší pocit. :D Chodím do té školy vlastně už možná i raději než na tréninky, což je docela smutné. Jo a ještě něco...máme úžasný obědy, na které se těším už od první hodiny co do té školy vlezu. ♥ Další malé bezvýznamné plus.

Tréninky
Tak tady asi jenom krátce. Začala nám soutěžní sezóna, což je na jednu stranu super, ale nic se nemění. Na tréninzích budeme předělávat choreografie, víkendy budu mít všechny zabrané. Hned následující soutěž se mi kříží s dlouho plánovanou akcí...a co ted'? Už mi to šíleně leze na mozek a stále přemýšlím, jestli je to to, co chci opravdu dělat. Neustále slyším o nějakých prioritách, ale sakra...mojí prioritou je škola a přátelé, a to jsou zrovna dvě věci, na které už mi kvůli tréninkům nezbývá čas.
Dneska jsme se o tom bavila i se svojí psychiatričkou a ta mi jen potvrdila to, co si myslím. Mám v tom ted' zase o trošku jasněji...no uvidíme.

Mimochodem jsem ted' dodělala cosplay, jak jste mohli vidět v předchozím článku. Udělala jsem asi 3 fotky, co se dají použít a mám dilema, zda je někam sdílet. Jsem s ním jako takovým spokojená, ale s obličejem jsem to asi vážně nevychytala, tak na tom ještě zapracuji. Nedokáži se dokopat k tomu, dodělat i ten druhý (náročnější) cosplay, ale doufám, že to do AF stihnu. Původně jsme ho chtěla fotit ve sněhu...no a ono už je jaksi jaro. :D Ale ten pocit, když to dodělám, mám ho na sobě a vím, že jsem ho vytvořila sama..ten je pro mě pořád k nezaplacení a tak nějak mě nutí to dělat dál. Těším se na AF, tak snad se tam potkáme. :)

zdroj: naseinfo. cz

A jinak...necítím se ted' úplně nejlíp. Mám stále hlad, naproti tomu skoro nic nejím a nedokážu se dokopat s tím něco dělat. Zhubla jsem kilo a něco a nechci aby to šlo dál, jenomže každý den si pak večer jen uvědomím, že jsem zase jedla málo, nebo prostě nepřiměřeně k pohybu. On se pak k tomu přidá nějakej náročnější trénink, kondička v těláku a jsem nahraná. Vlasy padají víc, plet' je sušší, tak nevím jestli je to z toho, ale celkově už vážně potřebuju prázdniny.

Plánuji udělat nějaké Velikonoční video, ale ještě se rozmýšlím jestli to bude malování vajíček, nebo nehty...a nebo taky nic. Mám ted' nějaké demotivované období, nevidím v ničem smysl. Snad ale video natočím, i když...ten čas. :)

Myslím, že už je to vše ZVEŘEJNITELNÉ, co jsem měla na srdci, děkuji za vypsání, dobrou noc.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.