Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Žádná pauza

11. února 2015 v 23:09 | NikiScary |  in my Brain..
Vstanu, jím, jdu do školy, sedím,písemka, jím, písemka, sedím, jím, jdu domů, jdu ven, jím, trénink, jím, blog/fb, spát.
Takhle vypadá můj každodenní koloběh a vypadal tak i při pololetních písemkách, kdy jsem si naivně myslela, že po pololetí tohle skončí a bude to trošku volnější, bude chvilka klidu a odpočinku...jenomže OMYL, nic se nezměnilo.

Jakto? Může mi už konečně někdo vysvětlit jakto, že naše jediná pauza byla lyžák a okamžitě po něm jsme už zase psali? Myslela jsem, že to potřebují jen nahonit na pololetí, ale ted' je to tu zase, a to ani o nic nejde.

Nechápu to, nechápu proč do nás neustále tlačí informace, které mám v testu na 1, ale za pár dní už na tu samou otázku nedovedu odpovědět. K čemu? Mám ubíjející pocit, že stále jen ztrácíme čas. Čas, který bychom mohli věnovat do něčeho produktivního, nebo zkrátka k něčemu, co by alespoň k něčemu směřovalo. No dobře, vím že takto si stěžuje každý člověk v mém věku a vím také, že pro dospělé je to jako mluvení do větru...absolutně neoprávněné stěžování, protože oni přece chodí do práce, živí rodinu, atd. Ano, s tím je to podobné. Neleze mi do hlavy, proč se polovinu života učit kvůli práci a druhou půlku pracovat a většinou z toho ani nic nemít. Tohle ale bohužel nezměním, o tom je dnešní svět.

zdroj: benonicitytimes. co.za

Svůj denní režim jsem si na sebe taky naložila sama. Ale vážně...nechcete nám všem dát na chvíli už pauzu? Když se jednu chvíli šíleně snažíte s prominutím nepos*at si známky a povede se vám to, absolutně vás demotivuje, když vzápětí na to, musíte začít zase od znova a to bez pauzy. Fajn, nějaký ten 1 den prázdnin tam byl, ok.

Nemůžu se dočkat až budou jarní prázdniny...konečně udělám věci, které už chci dlouho udělat. Konečně se budu zabývat něčím jiným než povinostmi. Ano, chození na trénink už jistým způsobem beru jako povinnost, bohužel. Těším se až se vytrhnu z toho koloběhu přežívání z víkendu na víkend. Možná si konečně trochu odpočinu.

A co vy, jak to máte s tímhle "koloběhem"? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angelique Angelique | Web | 11. února 2015 v 23:17 | Reagovat

taky nechápu, proč nás učí toho tolik.. vždyť většinu pak nebudem potřebovat - proč se rovnou nezaměřujem na to, co budem chtít dělat a co nás baví.... jenže to by se musel překopat celý systém a bylo by to moc práce a ti lidi, co o tom rozhodují, tak jich už se škola netýká no... bohužel to tak je a nic moc s tím nezmůžem - jen jsem zvědavá, jak to bude vypadat za nějakolik let.. a věř mi, že já mám ty dny podobně jak ty a nejspíš nejsem sama

2 hellboy hellboy | Web | 11. února 2015 v 23:24 | Reagovat

taky mě štve ten stereotipní život, dělat samé ěci každý den dokola, v tvém případě se i učit nepotřebné věci, já už školu mám za sebou a jsem jedině ráda:-D ale jak se stereotipu zbavit?

3 NikiScary NikiScary | Web | 12. února 2015 v 20:17 | Reagovat

[2]: Na odpověd' na tuto otázku se bohužel snažím přijít už nějaký ten rok. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.