Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Za čím jít?...

19. února 2015 v 23:10 | NikiScary |  in my Brain..
Jít za chtíčem, nebo za tím, co si myslím, že je pro mě správné? Udělat zase to lehčí rozhodnutí a jít za tím co chci, být zase zklamaná, naštvaná a nakonec i tak sama, nebo jít za tím o čem na 90% vím, že to bude správné, překonat se, potlačit chtíč a být možná i št'astná? Nevím.

Nedokáži se rozhodnout. Možná to rozhodnutí nebývá až tak úplně na mě, ale stojím před ním poslední dobou šíleně často. Vlastně co se týče toho, že jsem forever alone, je to většinou vždy kvůli tomuto mému rozhodování. Zkrátka se pořád nedokáži přenést přes svůj osobní blok a řídit se heslem "vzhled není vše". Uvědomit si, že rozumět si s někým, je mnohem více. Nepotřebuji vzled modela, stačí mi, když mě k tomu člověku něco táhne...nevím ani jak popsat to "něco". Zní to povrchně, já vím a taky vím, že nemám nijaké právo si vybírat, ale i přes to, že tohle všecko vím, dělám jakoby to nějaká část mě úspěšně přehlížela. Vlastně nedělám, ona to opravdu přehlíží. A to je nejspíš můj největší problém. Vždy když vím, že mám nablízku někoho hodného a super, komu na mě záleží, jdu raději za tím, kdo se mi líbí a na to později i doplatím. Vážně narovinu, už to v sobě držím dlouho, tak se dneska už tomu blogu svěřím. :) A jelikož sem doufám někdy zabloudí i někdo dospělý, hledám možná i nějakou radu, jak se s tím vypořádat.

Proč zkátka vždycky zvolím špatně a udělám vždycky tu samou chybu? Jenomže tentokrát už nechci. Slíbila jsem si, že se vážně vynasnažím zvolit tu správnou a lepší variantu. Za zkoušku nic nedám no ne? Stále mám ale pocit, že dám...že se ta druhá varianta také nějak podělá.

zdroj: dsv.su. se

Někdy si říkám, proč nebýt radši sama? Jenomže být sama navždy taky není možné. Dobře, je to možné, ale nechci to tak. A okej, říkám to rovnou, je mi 16 let a vím, že "takové problémy byste chtěli mít", ale mě to vážně trápí a myslím, že už nejsem taky nějaká vlhká 13tka, co by ještě pomalu měla vozit panenky. Zkrátka mám pocit, že to moje přemýšlení nad tímto tématem je i na místě. No nic...některé dny se to prostě lehce zvrtne a končí to takovými úvahami, jakou právě ted' dočítáte. Gratuluji, že jste se dostali na konec mých, nepříliš dobře uspořádaných, myšlenek. :)

Rady, příběhy ze života uvítám, protřebuji znát i cizí "story", abych si na to udělala objektivní názor, díky. :)

PS: Kameny začnou lítat za 3, 2, 1...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J J | 11. března 2015 v 22:11 | Reagovat

Teoreticky jsou dvě varianty - ta první je nic nezkoušet, neriskovat, žít v (nudné?) jistotě.. Druhá varianta sice něco stojí, je to celkem risk, ale risk je zisk... Sice né vždy, někdy to nemusí vyjít, může se něco pokazit a nebo se to s někým může pokazit (kamarádství, vtahy atd...), ale když něco nevyjde tak tě to nesmí zastavit, ale naopak nakopnout. Musíme se poučovat z vlastních chyb...
A naopak když to vyjde tak budeš šťastná a ráda z toho, že to vyšlo ;-)
Ne vždy to vyjde, ale jak si napsala,  Za zkoušku nic nedáš... (a zkusit se má vše :-D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.