Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

RE: Žena v černém 2: Anděl smrti

22. února 2015 v 1:01 | NikiScary |  Recenze,zážitky
Zdravím,
dneska jsem se nechala pozvat na film, který jsem chtěla vidět už jen proto, že to byl další horor u nás v kině, což si nesmím nechat ujít, no ne? :D Byla to "Žena v černém 2: Anděl smrti" a i přes to, že jsem neviděla první díl mě to nějak netrápilo a myslím, že film stejně ani nijak nenavazoval, takže no problem.

Děj:
Nacházíme se v průběhu 2. světové války, kdy je bombardování měst na denním pořádku. Jako první poznáváme mladou a krásnou ženu Eve, která se zdá být věčně pozitivním člověkem, který dodává ostatním naději. Pracuje s dětmi, které mají být odvezené na venkov, dál od válečného dění. Když stojí se svou koleginí, nesympatickou starší paní (zapomněla jsem jméno), na nádraží a chystají se nastoupit do vlaku, přivedou ještě jednoho malého chlapečka jménem Edward. Edward se minulou noc stal sirotkem, a tak se spolu s ostatními za pár chvil ocitá ve vlaku, který míří na venkov. Když děti s vychovatelkami dojedou na místo, čeká je tam jeep, který je má odvézt do domu, kde budou bydlet. Po cestě jim ale praskne pneumatika (praskne guma zní moc dvojsmyslně :D), a tak se na chvíli zastavují u zdánlivě opuštěného domu. Eve si ho jde prohlédnout z blízka a narazí na podivného a zároveň děsivého muže, který stále opakuje "Zemřela v neděli, našli ji v pondělí, kdo dnes zemře? Určitě ty!". Eve to vyděsí a tak utíká zpět k autu a jedou dál. Jakmile jsou na místě jdou se ubytovat, pomodlí se a jdou spát. Malý Edward ale postupem času začíná vidět ženu...ženu v černém, která k němu promlouvá. I Eve vidí a slyší divné věci...pomalu se to všechno spojuje dohromady a začíná dávat smysl. Později, když ví, o co ženě v černém vlastně jde, je třeba proti zlu bojovat...zda se jim podaří nad zlem vyhrát, na to už se mrkněte sami. :)

zdroj: tracker.cztorrent. net

Můj názor:
Tento horor je založený na ději, ale nejvíce hlavně na lekačkách. Přes to jich tam ale není hodně, a tak se stane, že se první čtvrtku filmu docela nudíte, než to začne za něco stát. Lekaček sice není hodně, ale jsou celkem nečekané, což je velké plus. Příběh byl založený na citech a nebylo při něm potřeba nijak přemýšlet. Bylo tam pár napínavých chvil, po kterých většinou následovala lekačka a vy jste mohli jen odhadovat odkud příjde. :) Konec byl fajn, rozhodně to nebyla žádná blbost.Tenhle horor ve mě ale strach nezanechal, takže se opravdu nebudu bát chodit sama po tmě. To ale rozhodně neznamená, že byl špatný, to rozhodně ne! :)

zdroj: magazin.aktualne. cz

Na doporučení to není, ale ikdybych si to kino platila, tak toho nelituji, protože je to prostě fajn film, u kterého se vážně leknete.
Dobrou noc. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.