Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Někdo to prostě "spláchne"...

13. února 2015 v 21:01 | NikiScary |  in my Brain..
Bolest, naštvání, smutek...pocity které nejsou ani za mák příjemné, jsou vám tak proti srsti, že je to na vás okamžitě poznat. Pokud svoje pocity naschvál nemaskujete, nebo nestřídáte nálady jako na horské dráze, většinou to člověk ještě nějakou tu hod'ku pozná na vašem chování, výrazu, či reakcím. Bohužel zrovna já patřím mezi lidi, na kterých je to vidět až moc dlouho...nedokážu to vstřebat, a tak vydržím být naštvaná i 2 hodiny, někdy i celý den, dokud mě z toho někdo nevytrhne. Tohle je ais ta nejhorší varianta, ale je to ve mě a nejde s tím nic moc dělat, zkouším to.

Každopádně je tu i úplnej opak mě, "splachovací" lidi. Nemám vůbec nic proti, možná jim i trochu závidím, protože jsou většinou věčně pozitivní, št'astní a prostě fajn. Tím že je nic dlouho netrápí se dokáží pořád smát a mají tak život mnohem hezčí. Jak to dělají? Spláchnou problém. Myslím tím, že si dokáží uvědomit, že nemá cenu se kvůli tomu trápit a kazit si tak den, tak na to prostě na chvíli zapomenou, nasadí úsměv a jdou si radši užít den. :)


zdroj: nohamavzhuru. cz

Zní to tak jednoduše, ale věřte mi...je to strašně těžké. Zkouším to v každé situaci, když jsou moje nervy na pochodu, nebo skoro brečím, ale jako by mě moje druhá půlka vůbec neposlouchala. Moje ego si řekne "NE!, nebudeš na ně milá, když ti tak dosrali náladu/udělali to a to", stopne se a já jsem s prominutím v řiti. :D Asi je na to potřeba být aji trochu flegmatik a jak tu často píšu, to taky nejsem. Když za mnou potom lidi jdou s tím že se nemám mračit, co se stalo, že si mám zvednout náladu a neřešit to, těžko jim budu vysvětlovat, že moje druhá půlka Niki to prostě nedává.

Tak prosím, naučte mě to, všichni budeme št'astnější! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.