Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Na velikosti nezáleží?

10. února 2015 v 23:34 | NikiScary |  Váš názor na..?
Ted' když si to tak čtu, titulek zní jako reklama na přípravky zvětšující "nejlepšího kámoše" všech mužů, ale musím Vás zklamat, o tohle v tomto článku opravdu nepůjde. Tentokrát tou velikostí myslím tělesnou velikost, ke které má každý jiné předpoklady, ale také si ji každý může relativně zvolit sám. Co si budeme povídat...z obézních lidí je tu mnohem méně těch, kteří za to opravdu nemůžou (nemoc), než lidí, kteří s tím zkrátka jen nic nedělají.

Někteří lidé z toho ale naopak dělají svoji přednost. Nevím sice, co je sexy na XXXL modelkách, ale ok někdo si v tom najde své a rád říká, že všechny tyhle "plnější" dámy strčily do kapsy kde jakou "vychrtlinu". Tohle se mi zdá jako hodně přehnaný názor, ale dobře, o to tu též nejde, to jsem se jen nechala unést.

Jak to ale tihle lidé mají v běžném životě? Jak se jim chodí, dýchá, pracuje? Nedokáži si to ani představit, ale pro ně je to naprosto běžné. Jak se vyrovnávají s posměšky kolemjdoucích? Má to obrovský záběr na psychiku a jak se s tím potom vyrovnávat...někteří to zají, a tak se dotávají do začarovaného kruhu. Jak to ale mají například v intimním životě? Určitě si partnery hledají mnohem obtížněji, protože ruku na srdce, všechny nás první zaujme vzhled. Nedokáži si ani moc představit život pána s normální váhou a ženy s velkou nadváhou, či naopak. Fotky co jsem dnes našla mi to ale trochu přiblížily a docela mě jistým způsobem šokovaly. Nadruhou stranu i zaujaly a to je také důvod proč Vám o tom vůbec píši. :)

Posud'te sami, chci znát Váš názor.
zdroj: momag. cz

Článek nebyl v žádném případě mířen proti obézním lidem jako jakákoliv urážka.
Musím jen říct, že radši budu cvičit a cvičit, než se stát tak velkým člověkem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.