Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

CocoPPa - ikonky, tapety

17. února 2015 v 23:23 | NikiScary |  Tipy,Nápady,Zajímavé
Dobrý večer,
spousta lidí se mě ptala, jak jsem udělala ty všelijaké ikonky v menu svého mobilu. Myslím tím změnit ikonku Instagramu, nastavení, Chrome...zkrátka čeho chcete na různobarevné a všelijaké ozdobné ikonky. Kdybyste stále nevěděli o čem mluvím, vypadají například takto:

zdroj: pinterest. com

Tak vám ted' povím, jak že se to vlastně dá udělat. (Tedy pro ty z vás, kteří to ještě neví)
Potřebujete k tomu aplikaci, kterých je více, ale nejlepší se mi zdá Cocoppa.
V Cocoppě se zaregistrujete, nebo přihlásíte přes Fb, Twitter, nebo přes jinou soc. sít' z výběru. Můžete tady jak stahovat ikonky, tapety, nově widgety, nebo rovnou celé "screeny", tak vytvářet vlastní a pod svým profilem je uploadovat. Ostatní uživatelé pak mohou vaše ikonky stáhnout, sledovat vás a stejně tak vy můžete sledovat své oblíbené "tvořitele".

Co najdete v Cocoppě?
V první řadě tedy musíte mít dotykový mobil. Stáhnout to jde jak na IOS, tak na Android, takže stáhnete, instalujete, otevíráte a registrujete/přihlašujete.
Když se přihlásíte, nahoře uvidíte 5 "sekcí" (nevím jak to jinak nazvat) s názvy "Top", "Lounge", "Feed", "Store" a "My page". V sekci "Top" jsou samozřejmě nejoblíbenější ikony atd. V "Lounge" najdete od nejnovějších seřazené Screeny. Sekce "Feed" jsou nejnovější příspěvky a informace. Ve "Store" najdete placené sety seřazené od nejnovějších, nebo nejpopulárnějších a "My Page" je zkrátka váš profil, kde máte přehled o svých sledujících, sledovaných, předmětech a tak dále.

Jak já používám Cocoppu?
Ve vyhledávači (lupa) si vyhledám pomocí názvu appky ikonu, kterou chci nahradit a vyberu si. Můžete hledat i pomocí barvy. Na ikonu kliknete, kliknete na download, vyberete aplikaci, ke které má ikonka patřit a odsouhlasíte. Na vašem screenu se potom objeví vámi stažená náhradní ikona, kterou už jen umístíte kam chcete.


zdroj: lauramoonte.blogspot. com


zdroj: fashionfreax. net

Tak to je celé. Doufám že to z mého vysvětlování pochopíte. :)
Používáte Cocoppu? Nebo jinou aplikaci na změnu ikon atd.?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.