Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Úlovky ze Snapchatu, Instragramu...

5. ledna 2015 v 23:44 | NikiScary |  Váš názor na..?
Dobrý večer,
nejsem si jistá, zda všichni víte o čem mluvím a pokud ne, je velmi snadné to zjistit.
Stačí vám pouze rozkliknout Facebook (předpokládám, že valná většina již profil na této soc. síti vlastní) a napsat si do vyhledávače "Úlovky ze..." a ono už vám to samo vyhodí nejméně 5 stránek s hledaným obsahem.
__________________________________________________________________________________________

Jestli jste se již dostali na hledanou stránku, po prohlédnutí fotek jistě pochopíte o co na oněch stránkách vlastně jde. Jsou založeny za principem shromažd'ování fotek dívek/žen/někdy i můžů, většinou co nejméně oblečených a v "sexy" pozách. (málo kdy jsou vážně sexy, proto ty uvozovky). Fotky jsou nejlépe posílány lidmi, kteří si je vyfotili/vyscreenovali na Snapu, Instagramu, Fb, chatu, sms a dalších sociálních sítích, či aplikacích, kde se dají zveřejnit, nebo poslat fotky.

zdroj: www .facebook.com/UlovkyzeSnapchatu

Věřím, že už jste pochopili k čemu "Úlovky" slouží, takže můžu pokračovat. :D
Jsou tam vyfocené tisíce mladých žen, nebo dívek (muži jsou tam opravdu výjimečně) a mě to příjde prostě smutné. Nevěřila bych kolik lidí posílá veřejně své osobní fotky lidem, nehledě na to, kolik sprominutím zmrdů je zveřejní. Na druhou stranu...proč ne? Jistě, je to docela hnusné a zákeřné, ale co je logického, nebo v pohodě na tom, co udělaly holky, kterým fotky patří. Nehledím na to, že nevidím důvod vůbec tyhle fotky posílat dál, než maximálně příteli (ikdyž i ten to na své EX pozici může rozeslat dál). V tomhle případě si teda stojím za tímto: Když jste tak blbé, že jste to poslaly, měly jste počítat i se zvěřejněním.


Samozřejmě, že zakládat podobné stránky mi příjde taky úplně stupidní, ale to se od lidí v našem věku bohužel dá čekat. (věk 15-20let)
Když si to teda vezmu kolem a kolem...je to takový začarovaný kruh. Tisíc lidí může dívkám vykládat, at' takové fotky nefotí, ale stejně to budou dělat. (kromě důvodu s přítelem mi ale nejde do hlavy proč). Převážně muži/kluci mají potom nějakou potřebu mít stránky, kde mají tyhle "špinky" všechny pěkně pohromadě a můžou hodnotit, dívat se, někdy i slintat. Potom sice budou na ty "vystavené kusy" nadávat, jaké jsou levné, ale stejně z nich potom ty fotky zase tahat budou. Jak z toho teda ven? To bych ráda věděla. Myslím, že to ani nejde...holky se fotit naráz všechny nepřestanou a alespoň některým klukům se to bude líbit vždycky. Ale pokud máte nápad, rozhodně se podělte!

Abych to uzavřela...jde asi jen o takový možná trochu zvrácený "úlet" dnešní doby, který už zkrátka ze života neodpářete. Ráda bych tyhle stránky zrušila, aby děvčata doma nebřečela nad tím, jak visí na hlavní stránce Facebooku, ale nic s tím nenadělám, a tak se nad tím můžu pouze zamyslet. :)

Co na to říkáte vy? Máte na Úlovcích nějakou známou?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 necroparanoia necroparanoia | E-mail | Web | 6. ledna 2015 v 0:09 | Reagovat

Tak na úlovky jsem ještě nenarazila, ale co jsem tak koukala na princip snapchatu, ten k tomu cílovou skupinu přímo svádí.

2 lovitka lovitka | Web | 6. ledna 2015 v 1:29 | Reagovat

Tohle mě vždycky vytočí.
Vždyť přece vůbec nejde o to, že to někdo zveřejní. Ano, často podobné fotky zveřejňují samotné slečny, protože je to zkrátka jejich tělo a můžou si s ním nakládat, jak chtějí, ne?
(To, že jsou to často zmatené puberťačky, které s takhle fotí z dotlačení, je jiná část stejného problému...)
Ale v první řadě jde o to, S JAKÝM ÚMYSLEM fotky někdo zveřejní! Slečně za zády, za účelem ji shodit, s co nejhnusnějším komentářem... To je to, co je nechutný, sexistický, pro člověka s morálkou nepochopitelný, podněcující rape culture a victim blaming.
"Na druhou stranu, proč ne?" Minimálně proto, že je elementární slušnost šířit jakékoliv fotky se souhlasem vyobrazného.

3 Dendy Dendy | Web | 6. ledna 2015 v 7:35 | Reagovat

Ja bych to neshrnula jinak nez komentar s cislem 2, ony si tam davaji samotne co chteji a kdyz uz to publikuji,tak s jejim souhlasem.

4 Niké Storch Niké Storch | E-mail | Web | 6. ledna 2015 v 12:09 | Reagovat

Na těchto úlovcích jsem viděla fotku jedné holky, kterou znám a o to smutnější je, že chodí do 8. třídy...to člověk prostě nepochopí -_-

Já jsem absolutně proti posílání takových fotek, chápu fotky pro přítele, které si s přítelem vyměňuji, ale taky to nebylo hned po měsíci známosti...ale až potom, co jsem k němu měla opravdu důvěru...

Pokud to potom udlá expřítel, je to hnus nejvyššího kalibru, tohle se prostě nedělá.

Ale asi to bude tou dnešní zkaženou dobou...

5 NikiScary NikiScary | Web | 6. ledna 2015 v 22:15 | Reagovat

[1]: To je pravda. :)

[2]: Podle mě je podíl na obou stranách. Rozhodně mi nepřijde správný fotit takové fotky, i přes to, že je to jejich tělo, tudíž si ho mohou házet kam chtějí.

[4]: Tak přesně na podobné případy jsem narážela. :) Myslím, že takový člověk nemá charakter. Ani jako pomsta za něco hnusného to není úplně "vončo"...

6 L♥vely g!rl L♥vely g!rl | Web | 13. ledna 2015 v 10:17 | Reagovat

Muži a kluci takové věci dělají a vždy dělat budou. Musíte pochopit to, jací jsou a jak přemýšlejí, to nezměníte. Vždy si najdou cestičku. Proč myslíte, že porno průmysl prokvétá?

Ano, máte pravdu v tom, že tyto fotky jsou zveřejněny proti (nebo bez?? když o tom ani nevědí?) vůli holek, které na nich jsou. Ale můžou si za to sami. Hodné holky takové věci věřejně nedělají a pokud jo, potřebujou pomoc, pravděpodobně něco z dětství je přesvědčilo o tom, že jsou méněcenné a budou se cítit milovány když budou dělat tyto věci.

A další věc. Každý kluk se rád podívá na krásnou sexy holku. To nezapřete. Ale žádný z nich ji nebude chtít za ženu. Chodit (sice s krásnou) holkou, ale takovou, ktoré se ukazuje všem na internetu prostě kluky nepřitahuje. Zatím co když je dívka sexy a svůdná jen pro něho. To je rajcuje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.