Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

RE: Paddington

10. ledna 2015 v 23:20 | NikiScary |  Recenze,zážitky
Zdravím:)
Dnes jsme jeli do kina a nějak nám bylo jedno na co půjdeme, hlavně že do kina. Nakonec hráli Paddingtona, a tak jsme šli na tento film s tím, že je to normální komedie. Jakmile jsme vešli do sálu a viděli samé rodiče s malými dětmi, došlo nám, že bude asi něco špatně. :D Hned ze začátku filmu jsme poznali že je to trošku více pro děti, než jsme si mysleli, ale nakonec to ani moc nevadilo. :)

Děj:
Na začátku filmu se ocitáte v nejtemějším Peru s rodinkou 3 medvědů...jsou to Tetička, Palooza a Paddington. Žijí si poklidným životem, když najednou je tu obrovská bouře, při které Palooza zemře a jejich přístřešek se zničí. Tetička sdělí Paddingtonovi, že by již měla jít pro domova pro staré medvědy a posílá ho do Londýna s tím, že se ho jistě někdo ujme a dá mu domov. Mladý medvěd tedy přijede lodí do Londýna, ale tam ihned poznává, že lidé až tak milí nebudou. Skončí sám na nádraží Paddigton. Přijíždí vlak a z něj vystupuje trochu bláznivá rodinka - paní Brownová, pan Brown, Judy a Jonathan. Zprvu medvěda opatrně obejdou, ale později se paní Brownová zastaví a zeptá se ho, co tu pohledává. Vysvětlí jí, že se sem doplavil z Peru a hledá domov. Nakonec ho s sebou vezmou na jednu noc. Méd'a není zvyklý na civilizaci, a tak jim doma natropí spoustu neplechy, ale i tak se rozhodnou mu pomoci v hledání jednoho zeměpisce, který mu má pomoci s domovem. Aby toho nebylo málo, Paddingtona si vyhlídne bláznivá žena, která je posedlá vycpáváním zvířat do musea a začne ho hledat, aby se mohl stát dalším exemplářem v její sbírce. Jak to nakonec s Paddingtonem dopadne? Na to už se podívejte sami. :)


zdroj: telegraph. co.uk

Můj názor:
I přes to, že to bylo místy vážně dětské, (což bylo vidět i na tom, že my se vůbec nesmáli, ale děti vedle nám se mohly potrhat smíchy) byl to moc pěkný a milý příběh. Chvílemi byl sice hodně předvídatelný, prostě klasická "rodinná komedie" spíše pro mladší osazenstvo rodiny, ale i tak jsem se do děje docela vžila, a tak mě to vůbec nenudilo. Dokonce jsem si za celý film stihla rodinku Brownových dost oblíbit, ikdyž jsem je viděla pouze na plátně. :) Můj styl humoru to většinou nebyl, ale občas jsem se i zasmála.Je to zkrátka takový příjemný film se št'astným koncem.

Doporučuji ho hlavně rodičům s menšími dětmi. :)
Byli jste na něm? Jestli ano, co říkáte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.