Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Nervy, nervy, nervy!

31. ledna 2015 v 23:54 | NikiScary |  in my Brain..
Moje hlava je jako balón, div nevybuchne, plná myšlenek a nervů! Zároveň se ale šíleně těší a nemůže se rozhodnout který pocit převládá. Jsem nervózní skoro pořád, ale ted' vážně ještě víc...a proč vlastně? Zítra ráno odjíždím na lyžák!

Jelikož jsem v 8. třídě základní školy na LVZ nejela a na horách jsem také nikdy nebyla, absolutně v tom plavu. Vůbec nevím co od toho čekat a bojím se, že se mi to nebude líbit, že si to neužiju, nebo že se nějak špatně vysekám. Zkrátka mám strach z čehokoliv, co se může pokazit, a tak pravděpodobně dneska ani neusnu.

Navíc mě trápí, že nebudu moct týden přispívat na blog, takže to tu bude vypadat bledě. Uff...nedá se nic dělat, not'as si na hory asi neberu a stejně bych tam články nepsala a když, tak by stály určitě za nic. Budu si tedy muset ten týden počkat. Snad se po příjezdu dokopu k nějakému epesnímu článku z hor. Tedy pokud se vůbec vrátím. :D

zdroj: onthesnow. cz

No nic, vše co jedou též na lyžák přeji krásně prožitý týden, sobě přeji to nepřežít, ale užít si to (so selfish) a vám tvrdě studujícím/ pracujícím přeji fajn týden, bez stresu a špatných zpráv. :)

Mějte se tu, upaluji spát a nabírat energii na mou letošní 1 week snowboard challenge, dobrou noc. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.