Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Najde každý z nás něco, co mu jde?

19. ledna 2015 v 0:33 | NikiScary |  in my Brain..
Každý to určitě znáte, ten pocit, že jste k ničemu a že vám nic nejde, pro nic nemáte talent, jste zkrátka zbytečný průměr. Někteří mají tyto pocity častěji někteří méně často, ale když to příjde, nebývá to příjemné.

Mám ten pocit zrovna ted' a to mě nutí přemýšlet...přemýšlím o tom, zda má každý na světe něco, co mu půjde, na co je talentovaný, nebo tohle štěstí postihlo jen některé z nás. Zajímá mě jestli, když budeme hledat, dojdeme vždy alespoň k jedné věci, ve které budeme dobří...lepší než ostatní. Nebo to tak není? Možná se to podaří jen někomu, možná ostatní zkrátka zůstanou bez talentu a navždy ve všem průměrní.

Už jsem pár věci vyzkoušela a v ničem se nějaký talent nedostavil a ted' si to teprve hodně uvědomuji. Tancuji, ale nevím jestli jen neztrácím čas. Čas, kdy bych mohla hledat nějakou činnost, co pro mě bude tou pravou. Nevím jestli se snažit hledat dál, nebo pokračovat v něčem, kde talent očividně nemám.

Jistě, nemyslím tím ted' být v něčem geniální...stačí talent. Možná se to ale dá brát také tak, že člověk může zkrátka dělat, co ho baví bez ohledu na to, jestli mu to jde. Důležitý je taky trénink, ale myslím, že poznáte jestli je někde "na co stavět", nebo je to zbytečné. A toho se já děsím, že je to se mnou zbytečné a že již 4 roky dělám něco, co u mě vlastně nikam nevede.


zdroj: italian-greyhounds. eu

Co myslíte vy? Najde každý člověk nakonec nějaký svůj talent, nebo ne? Našli jste ten svůj, nebo stále ještě hledáte?
Docela by mi ted' ohledně toho bodla nějaká ta rada. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.