Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Jsem nervozní před každou maličkostí

27. ledna 2015 v 23:25 | NikiScary |  in my Brain..
Šíleně bych si přála aby to tak nebylo, ale bohužel jsem ten typ člověka, který se stresuje před každou aspoň trošku důležitou událostí. Nemusí to být ani nějaká událost, stačí jen, když mám tancovat před ostatními na tréninku sama a už jsem v totálním stresu. Nedávám to nějak extra znát (že by se mi například klepaly ruce, nebo tak), ale na mém výkonu je to potom šíleně vidět. Neumím se uvolnit, bojím se, a tak se nevědomky začnu chovat nepřirozeně a tím to většinou zkazím.

Co s tím?
Snažím se, ale nejde to odstranit. Ano, jde to zmírnit, a tak se snažím brát všechno co nejvíc easy, ale i přes to, to tu stále je. Jsem na sebe moc přísná, dalo by se říct. Bojím se zklamání jak sebe, tak ostatních, a tak jsem po celou dobu v nervu. Zkouším si říkat, že například lyžáku se nemám proč bát, nebo že na tréninku vlastně až tak o nic nejde, ale můj mozek si jede to svoje. Myslím, že to ve mě již zůstane a právě toho se nejvíc bojím.

zdroj: abicko. cz

Jen k jedné události, jako je lyžák mám milion námitek, co se může nepovést. Nepůjde mi to, nebudeme se bavit s paralérní třídou, nebude sranda, budeme mít společné WC, pohádáme se a spousta dalších věcí...nojo, když si to tak po sobě čtu, jsem vážně asi trošku blázen. :D

Chci se zeptat, zda taky někdo takový také je, popřípadě co s tím dělá a jak to drží na uzdě? :)
Děkuji za komentáře, moc mi to pomůže. Na lyžák jedu za pár dní a už ted' mám plnou hlavu obav.
A já se tam chci chovat naprosto normálně, tak jako vždy, tak bych ty nervy potřebovala nějak pohlídat. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.