Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Co všechno se dá najít na ytb...

14. ledna 2015 v 22:52 | NikiScary |  for Smile
Hi guys! :)
Tyyjo takhle jsem vás nezdravila už hodně dlouho. Bylo to nejspíš kvůli mému pocitu, že se to do AK nehodí, ale ted', když jsme se nechala vyloučit, vás můžu opět zdravit jak se mi zlíbí, muheh. :)
Každopádně poslední 2 týdny prvního pololetí jsou velmi náročné pro všechny, a tak i pro mě. Omlouvám se tedy předem za kratičké články, vážně toho času není.

Myslím, že se ted' téměř každý utápí ve stresu z toho, jak se toho stihnout tolik naučit, nebo jak si známky opravit a nezkazit. Doufám tedy, že potřebujete rozveselení stejně jako já, a tak tu pro vás mám jedno video, na které jse před chvílí narazila a zůstala jen sedět s otevřenou pusou.
Bohužel nevím jestli je to směšné, nebo spíše smutné a čím víc nad tím přemýšlím, přikláním se k druhé variantě. I tak si ale můžete uprostřed všech těch sešitů a učebnic říct, že ikdyž "vyfailíte" kolik jen testů chcete, pravděpodobně na tom stejně nebudete intelektuálně tak zle, jako tyhle holky. :D

Je i možné, že to patří k věku, protože o mých videích opravdu ani nemluvě...no i tak doufám, že jednou dají na ytb nějakou věkovou hranici, aby se děcka samy neztrapňovaly, viz já před pár lety. :)

Video:

zdroj: youtube. com

Smutné X směšné? Za mě je to mix. Radši tisíckrát kontrolovat dítě co dělá, než aby tvořilo něco takového. :D Na druhou stranu, každý musí "padnout na hubu", aby si uvědomil a zlepšil se. A když budu hodně pozitivní můžu říct i "každý nějak začíná...". Upřímně, podívejte se na 5Angels. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.