Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

"Až budeš starý, tetování bude na tvé seschlé kůži vypadat děsně!"...opravdu?

26. ledna 2015 v 22:39 | NikiScary |  Tipy,Nápady,Zajímavé
Zdravím,
at' už jste někdy chtěli/máte tetování, nebo byste si ho nenechali udělat ani zadarmo, určitě jste již od někoho slyšeli větu "Až budeš starý, tetování bude na tvé seschlé kůži vypadat otřesně!" (bud' mířenou na vás, nebo na někoho v okolí). Nikdy jsem tomu tak docela nevěřila, mám na to trošku jiný názor, ale myslím, že spoustu lidí již tato věta odradila. Ano, dává to smysl, že tetování ztrácí na stárnoucí kůži svůj tvar, ale je tohle opravdu podstata toho, proč si lidé nechávají "kreslit" jehlou po těle? Myslím, že ne.

Můj názor je takový, lidé si tetování nenechávají dělat kvůli tomu, jak to vypadá, dobře...to je přehnané, ale myslím, že by to tak mělo být. Většina z nás už dá jen na vizuální stránku a berou tetování jako ozbdobu, ale tohle je podle mě špatné pojetí. Myslím, že by si lidé měli nechávat dělat tetování kvůli tomu, co vyjadřují. Jaké vzpomínky, pocity, rozhodnutí...v sobě skrývají. Potom vás nezamrzí, že se to třeba nepovede, nezklame vás, že tetování ztratí svůj tvar a barvu. Nebudete mít potom ani důvod ho měnit, protože ikdyž se vám přestane líbit, význam bude stále stejný. :)

Také pohled na starého člověka s tetováním mi nabudí pocit, že ten člověk něco prožil, že si něčeho vážil, nebo si užíval život. Ale to je čistě můj pocit. :)

I přes to mě ted' nedávno překvapilo, že tetování na stárnoucí kůži nevypadá zdaleka tak špatně, jak se říká.
Několik starších potetovaných lidí se nechalo nafotit, aby právě tohle světu ukázalo.
Posud'te sami...


Co myslíte? Mě se to zkrátka líbí i s věkem...:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sárča Sárča | Web | 27. ledna 2015 v 18:17 | Reagovat

Ty fotky jsou úžasný a i když je to nezvyklý pohled na staršího potetovaného člověka, myslím, že to přeci jen ukazuje, že ten člověk něco prožil:)
Souhlasím s tvým názorem, že když pro člověka daný symbol či citát něco znamená, ať už cokoliv, přijde mi úžasné, že se s ním může spojit už napořád, aby mu stále připomínal dané období...:)
Takže za mě tetování ano, ale jen s nějakou citovou vazbou:) Sama si chci v budoucnu nějaké nechat udělat a řeči typu, jak to bude vypadat ve stáří mě neodradily, po těchto fotkách už ani názor nezměním:) Vážně super článek:)

2 NikiScary NikiScary | Web | 27. ledna 2015 v 22:22 | Reagovat

[1]: Jee děkuji. :) Přesně tak, tetování pouze s citovou vazbou. Také nějaké plánuji, ale počkám si, až pro mě něco bude mít velký význam. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.