Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Lidi nejsou maso u řezníka!

11. prosince 2014 v 23:11 | NikiScary |  in my Brain..
Zdravím,
chtěla bych poukázat na to ,že někteří lidé se k ostatním lidem chovají, jako by byli maso na trhu.
Kde že jsme to vzala?
Náhodou jsem si projížděla fotky semifinalistek České Miss 2014 a v podstatě hned u první fotky jsem narazila na projev toho, jak mají v dnešní době lidé pocit, že mají právo soudit kohokoliv, kdykoliv a jakkoliv, ikdyž třeba hnusně a neoprávněně. Hned na mě vyskočil tento komentář: "A rok od roku škaredější , nechápu kdo je vybírá !" , který pod fotku slečny s klidem napsal asi 30ti letý pán.

Pardon ale nechápala jsem význam tohoto komentáře. Dobře, svůj názor může projevit každý, to beru. Ale za prvé, ty holky nebyly škaredé ani zdaleka, ikdyž okay, každému se líbí něco jiného.
Jenomže za druhé, na to kolik mu je let, nemohl alespoň zkusit, napsat to trochu slušněji?
Už vůči těm dívkám, které si to později přečtou je to celkem hnusné a určitě je zamrzí, že je takhle odsoudí cizí chlap, který je vlastně viděl jen jednou a to na fotce.

Rozhodně nebyl sám, kdo takové komentáře přidával a tak se ptám: Nezdá se vám to jako u řezníka? "Tohle maso je libové,ale vypadá, že bude suché. Tohle je zase moc tučné a celkově nevypadá vůbec dobře"...mě ano.


zdroj: reznictvi-dvorak. eu

Kde vzal pán právo, odsoudit pro něj neznámou dívku jen tak podle fotky, jako nějaký kus masa?
To je moje otázka...
Zdá se mi, že v dnešní době mají lidi tohle souzení navzájem celkem v oblibě. Jdete po ulici a vsadím se o co chcete, že vás aspoň jeden člověk v hlavě za něco odsoudí. Je jedno za co, bud' vypadáte moc arogantně, nebo naopak zakřiknutě. Jste moc tlustí, vysocí, malí, tencí...jste jako ten kus masa, který zákazníkovi zkrátka od pohledu nevyhovuje.

A já se ptám...proč se sebou takhle zacházet? A když už, proč to nevyjádřit alespoň slušně?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mJ mJ | Web | 12. prosince 2014 v 0:40 | Reagovat

mně se to zdá spíš jako sranda.. někteří jedinci to píšou schválně, jiní si neuvědomují, že je to naprosto zbytečnej názor.. názor k ničemu. ale cojávim, nad tím nemá moc smysl se takhle pozastavovat. Blbci tu budou pořád (viz můj dva roky starej blogísek :D), s tím nic moc nenaděláš.. Když nedostane pozornost, jako je třeba i ta tvá, ztratí na váze. podle mě. protože když si takvých komentářů nikdo nebude všímat, je jasný, že to nikoho nezajímá a všichni ví třeba ten opak, jako v tomhle případě, že slečna je krásná.. nebo tak.. chápeš.. snad. :D :D a slušně to má smysl jen tehdy, když to ten člověk myslí fakt upřímně... :D potvrzuje 1 z 10 komentujících kritiků.

BTW moc se mi líbí, že už nepíšeš na střed. Plusový body máš u týhle divný osůbky C: :D :D :D

2 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 12. prosince 2014 v 9:21 | Reagovat

Jenže u miss se mi zrovna zdá, že je to takový řeznictví. Že tam jde o maso a zase jen o maso a jeho stavbu, protože kdyby ne, nebyly by promenády v plavkách a nesnažili by se furt na soutěžících ukazovat těla. Výstavka masa za účelem posoudit jejich vzhled, takže zrovna tady je to spíš na místě. Forma je druhá věc, ale slovo škareděješí je ještě docela mírné. A jestli se mu pořád nelíbí, co mohl napsat dalšího - ošklivější - to vyjde na stejno, nehezčejší - to je blbost...

3 Em Age Em Age | Web | 17. prosince 2014 v 12:08 | Reagovat

No jo, nebylo to na Novinky.cz? Tam se člověk nezavděčí nikomu, nikdy a ničím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.