Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Dnešní fail na poště

29. října 2014 v 23:24 | NikiScary |  for Smile
Hi guys..
dneska jsem měla opět takový ten nešikovný den, kdy se vám nic nedaří a na co sáhnete ,to pokazíte.
Je docela ironie, že jsem zzrovna natáčela tutoriál na můj halloweenský kostým, takže nechci raději ani vidět ,jak to dopadlo :D
Každopádně jsem se rozhodla udělat ještě jednu věc, kterou jsem neměla dělat, a to jít na poštu a snažit se odeslat balicek ( /-.-)
Upozorňuji ,že jsem byla něco posílat poprvé!

Vzala jsem tedy to tričko ,co jsem měla posílat a zjistila ,že vlastně nemám žádnou obálku nebo něco takového, ale řekla jsem si ,že tu si snad budu moct koupit na poště.
Vzala jsem lístek s adresou slečny a vyšla si na poštu.

Hned ve dveřích jsem se při pohledu na frontu, měla chuť vrátit domů. Byla samozřejmě až ke dveřím.
Tak si to tam tak nervózně stojím asi půl hodiny a v tu ránu přijdou dva cca 16ti letí kluci, kteří mě ještě víc znervózní. (je z nich totiž cítit ,že mi chtějí dát sežrat každou moji chybu a poradne se zasmát) no nic..stojím dál.

Konečně přijdu na řadu, odložím si tašku a ptám se paní co a jak.Dala mi obálku a podací lístek a řekla mi až moc krátce, kde co vypsat.
Šla jsem s tím tedy ke stolečku a začala dumat co kam patří.
Vyplnila jsem její adresu, PSČ, svoji adresu, jméno a PSČ a tím jsem skončila.
Zjistila jsem ,že nejen že vůbec netuším ,co napsat na obálku, ale že mi chybi jedna z nejdůležitějších kolonek ,ato její jméno.
Začala jsem panikařit a cítila propalujici pohledy všech lidí, co se nudili v řadě. Vytáhla jsem mobil a chtěla napsat kamarádovi, přičemž si už kluci neodpustili poznámku "Už píše màmě ,ať ji přijde pomoct, ha ha ha".

Začala jsem být docela zoufalá, a v tom slyším "nevím čí to je, možná té slečny tam za stolkem.." "Čí to je.."..jojo šlo o moji tašku, kterou jsem si zapomněla u přepážky. Už úplně rozklepana jsrm si doklopýtala pro tašku a bleskurychle jsem se usadila zas ke stolu.
Byla jsem si jista ,že to nezvládnu, a tak jsem se sbalila, vrátila propisku, zakoktala něco o tom ,že to pošlu jindy a vystřelila z pošty pryč.

Jsem si jista ,že už tam uurčitě SAMA dloiuho nepáchnu :D

Toť k mým dnešním nervuům ,a trapásku..achjo :D

Stalo se vám někdy něco na poště, nebo jsem sama?
Dobrou noc:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AB AB | E-mail | Web | 29. října 2014 v 23:44 | Reagovat

Cos mi to připomněla...:D

Ve svých devatenácti letech jsem byla tuhle poprvé posílat balík, obálku jsem koupila v papíráku, adresu měla pečlivě napsanou, ale zato jsem totálně zmrvila podací lístek. Částku jsem třikrát přepisovala a nakonec ji stejně musela paní za přepážkou poupravit (nějak mi nedošlo, že bych měla k balíku přičíst poštovné :D). Nakonec jsem to místo na dobírku poslala doporučeně (a vůbec mi nebylo divný, že je to poštovný tak drahý), no, museli mít ze mě radost. Naštěstí mě tenkrát pracovníci ČP velice mile přesvědčili, že nejsou tak úplně zapšklí ignoranti:-)) Nicméně soucítím s Tebou a na poště se taky nějakej ten pátek ani neukážu:-D

2 ONAN ONAN | 30. října 2014 v 0:01 | Reagovat

Pošty jsou zlo, a nechápu lidi, kteří tam dobrovolně vkročí, protože jakmile jsi uvnitř, už není cesty zpět!

3 Pepperoni Pepperoni | 30. října 2014 v 2:52 | Reagovat

Dobré je se poradit s rodiči pokud to teda není ultra secret. Sám se ocitám v podobných situacích furt.

Když jsem poprvé odesílal poukázku - normální člověk - jde ke stolečku vyplní odevzdá zaplatí a ahoj

Já- vystojím frontu abych požádal o poukázku která normálně leží na stole, vyplním a pak stojím další frontu jó jak já to mám rád dělat z lehkých věcí těžké

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.