Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Sen o zvláštní nemoci..

29. června 2014 v 20:46 | NikiScary
Nedávnou noc se mi zdál vážně zvláštní sen..

Začínal docela nevině..hledala jsem brigádu a nakonec ji dostala jako pomocník v jednom sanatoriu.
Bylo celkem moderní,myslím tím žádná opuštěná,zničená budova,ale i přes to z něj šel docela strach. Brzy jsem zjistila,že se tady specializují na léčbu náhlé "epidemie" ,kterou ale před veřejností drží pěkně pod pokličkou. Šlo o to,že postižený upadl do náhlého kómatu a místo očí a úst se na jeho obličeji nacházely tři velké,zdánlivě nekonečně hluboké,hnijící,černé díry. Z nich potom vycházel odporný,pronikavý zápach,který nutil lidi držet se od postižených raději dál.

Každý pacient měl svůj vlastní pokoj,kde ležel na posteli za plátnem,které jej zakrývalo.
Pokoje byly napojeny na dlouhou bílou chodbu,ze které běhal mráz po zádech.
Brzy jsem se k pacientům dostala blíže a na zápach si zvykla,takže jsem byla přizvávaná k situacím,které se jednou za čas staly.
Tyto situace nastaly,když pacienta něco z kómatu probudilo a on,už svýma očima,hleděl do neznáma a opakoval "chápu A,chápu C,chápu DO".
Každý z nich opakoval jiná písmena či nerozpoznatelné úryvky slov a doktoři nechápali co je v tom skryto za význam. Tenhle stav byl pro ně u postižených ale kupodivu nežádoucí a takje vždy rychle znovu uspali. Nesouhlasila jsem s nimi a namítala různé důvodu proč je nechat vzhůru a zkusit s nimi komunikovat. Napadlo mě,že bysme tak mohli přijít na důvod upadání do kómatu a zjistit způsob léčby,ale doktoři nesouhlasili.

Jednou za mnou přišla "do práce" moje kamarádka ze školy (fuck logic)
a šíleně chtěla vidět některého z pacientů. Vzala jsem ji tedy k pacientovi na konci chodby a poučila ji o zachování tichosti a klidu. Když jsem ji vzala za plachtu,první co ji napadlo,bylo sednout si obkročmo na pacienta (:DD). Nechápala jsem a okamžitě jí řekla at' sleze,a tak tedy slezla a potichu se mě ptala na různé věci o "chorobě".
Najednou ale jaksi zavrávorala a přepadla do pacientova lůžka,načež se vzbudil a začal opakovat písmena a třást se. Křičela jsem na kamarádku ale poto jsme se pokusili na něj mluvit.
Úryvky slov se měnili v kousky vět..bylo to na slibné cestě,když v tom do pokoje vtrhli doktoři,subjekt uspali a já se probudila.

Málo kdy si pamatuji sen takhle detailně,jsem ráda,že to byl zrovna takovýhle sen.
Zapisovat sen své sny,je krátkodobý nápad..uvidíme jak to půjde:)
Mějte se!:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 29. června 2014 v 21:04 | Reagovat

Tohle by byl docela dobrý námět na povídku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.