Najdeš tu můj život,moje záliby,návody,recenze,novinky ze všech koutů ale hlavně kus mě.

Můj boj s Anorexií-Hrozba léčebnou

6. října 2012 v 13:20 | NikiScary |  Já a anorexie
Ahoj,Holky..
myslím teda že převážně holky..
Chtěla bych se s vámi na svém blogu ted poděit o celkem pro vás doufám možná výstražnou část svého života,která mě asi navždy změní..o průběhu mého příběhu sem toho průběžně napíšu více..ted' to ale vezmu stručně.

Začalo to když jsem jako normální,u kluků celkem žádaná holka měla menší nadváhu..ostatní mi říkali že jsem naprosto normální ale já to viděla jinak.Jednoho dne jsem odstartovala svoje plany k hubnutí.

Začala jsem cvičit a jíst zdravě..ano tenkrát ještě opravdu zdravě.Pomalu jsem však začínala cvičit víc a víc,to proto že hubnutí ze začátku příliš nešlo.Začala jsem tedy snižovat i porce a v jídelníčcích už jsem nehřešila vůbec.Nic nezdravého už se tam nesmělo objevit.A to už bylo z hlediska zdravého rozumu nezdravé,to jsem si tenkrát ovšem neuvědomovala.

Byla jsem schopná u cvičení brečet,přesto jsem se dál mučila.Ano tenkrát už jsem hubla..dostala jsem se daleko pod svůj dřívější cíl a myslela si,že dolů už to nepůjde.

Omyl,váha šla dolů stále..okolí si začalo všímat a upozorňovat mě na vyčnívající kosti.Ze začátku jsem byla spokojená se svým novým,tenkrát už celkem vyhublým tělem.Později mě začala i trochu děsit ale stále mi to připadalo lepší než být normální či při těle.

Rodiče mi začali vyhrožovat doktorkou,já jim nevěřila.Až jsem k ní jednou vážně šla.Výsledkem byla jistá podváha a odeslání mě do rukou psychiatičky.A ano,diagnóza opravdu zněla "Mentální Anorexie".Dostala jsem hrozbu léčebnou na tři měsíce a čas na přibrání.Zakázali mi jíst ty věci ve kterých nebyl ani gram tuku.Začala jsem opět jíst pečivo,přesto jen žitné .Naivně jsem si myslela že takhle přibrat přece musím.

No,ne..na kontrole jsem byla vyvedena z omylu,nepřibrala jsem nic..dostala jsem úplně poslední ultimatum..posledních čtrnáct dní a ted' pozdě ale přece si to snad začínám plně uvědomovat!
Jak a co vše mi došlo?
O tom bude můj další článek..
Zatím ahoj.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | 8. října 2012 v 19:28 | Reagovat

Niki :-(
Musíš jest!Jinak si tě někde najdu a narvu do tebe tolik brambůrek,čokolád že se zblázníš :D :)
Dokážeš to.Přiber! :)
:D O_O

2 Anna Anna | E-mail | 10. října 2012 v 18:14 | Reagovat

Ahoj, píšu bakalářkou práci o mentální anorexii a chci se tě zeptat, zda bys byla ochotná se se mnou někdy sejít a popovídat si. Děkuji Anna

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mrkněte se do rubrik na to co vás zajímá:)
Děkuji za návštěvu,NikiScary.